Fitbit Versa 2

Tootekood: FB507RGPK


Nutikell, mis aitab leida lisa motivatsiooni tervislike eluviiside harrastamiseks.

Fitbit Versa 2 on nutikas aktiivsust ja tervist jälgiv aktiivsusmonitor, millel on ööpäevaringne südametöö ja unekvaliteedi jälgimine. Müügikomplekti kuuluvad S ja L suuruses randmerihmad, mille vahetamine on kasutajale mugavaks tehtud. Jälgi treeninguid, ööpäevast aktiivsust, kellaaega, läbitud vahemaad/samme/korruseid, uneaktiivsust, põletatud kalorikulu või aktiivseid minuteid otse ekraanilt. Seade on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni, mistõttu võib teda kasutada ka basseinitreeningute ajal. Aktiivsusmonitor mõõdab nii ujumisel ringe kui ka kestust ja põletatud kaloreid. Treeningute salvestamiseks on kella eellaetud ka mitmeid treeningrežiime nagu jooksmine, rattasõit või jõuharjutused. Treeningu kestel näed andmeid otse ekraanilt ning treeningu lõppedes saad põhjaliku kokkuvõtte.


Ülevaade: Fitbit Inspire HR aktiivsusmonitor

25.02.2020

Fitbit on kantavate seadmete tootjana teada-tuntud ja üsna hinnatud. Nende aktiivsusmonitorid on ikka olnud kvaliteetsed ning omanud viisakat välimust.   Samas on võrrelduna vähem tuntud konkurentidega nende seadmed ka pisut kallimad. Eriti puudutab see tootevaliku ülemises otsas asuvaid mudeleid, mis annavad nii hinna kui omaduste poolest välja juba spordi- või nutikella mõõdu. Skaala soodsamasse osasse…


Loen edasi digitargast
LiikAktiivsusmonitor
Laetav aku
kuni 6 päeva
kuni 50 m
Jah
Jah
SammulugejaJah
Jah
Jah
Jah
Ei
Bluetooth 4.0
Jah
Android, iOS, Windows 10
Fitbit
SMS, sissetulev kõne, rakenduste teadaanded, kalendri märkmed
Ei
Laius4 cm
Kõrgus4 cm
Kaal41 g
18 cm
Jah
Komplektis sisaldubAktiivsusmonitor, 2 erineva suurusega randmerihma (S/L), laadimiskaabel
24 kuud
24 kuud
Tingimusel

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.