• Aktiivsusmonitor
  • Tootekood: 010-01634-21

Garmin Vivofit jr


Aktiivsusmonitor, mis on mõeldud just lastele.

Stiilne ja vastupidav aktiivsusmonitor, mis motiveerib ja julgustab last rohkem liigutama. Vivofit jr aktiivsusmonitori saab hallata läbi eraldi rakenduse nutitelefonis ning sinna lisada mitu last ja näha nende samme, und, igapäevast tegevust ja ülesannete andmeid, kui need automaatselt nutitelefoni laetakse. Lastele on võimalik määrata täitmiseks erinevaid ülesandeid ja majapidamistöid, vaadata kui palju auhinna münte lapsed on kogunud ja panna terve pere võistlema päevaste sammudega. Ülesandeid saab määrata korduma igapäevaselt või iganädalaselt, see on ideaalne lastele, kellele on vaja pidevalt meelde tuletada hambapesu või vooditegemist. Lastele, kellele meeldib venitada, saab määrata timeriga teatud aja, millal mingi ülesanne peab tehtud olema.


  • Lapsed saavad koguda digitaalseid münte, mida pärast vanematega kokkulepitud auhindade vastu vahetada.
  • Aktiivsusmonitoriga on lihtne premeerida ja motiveerida lapsi. Kui lapsed jõuavad oma igapäevase 60-minutilise tegevuse eesmärgini, avanevad nutiseadme rakenduses erinevad lõbusad faktid ja seiklused, motiveerides lapsi tegema endast parima igapäev.

Kasulikud lingid

Kasutusjuhend Garmin Vivofit jr aktiivsusmonitorile EST

LiikAktiivsusmonitor
Patarei
1 aasta
kuni 50 m
Ei
Jah
Jah
Ei
Bluetooth Smart, ANT+
Ei
Android 4.3 või uuem, Windows 10 Mobile või uuem, iPhone 4S või uuem
Puudub
Puudub
Ei
SammulugejaJah
Ei
Jah
Laius2.1 cm
Jah
Sügavus1 cm
Kaal17.5 g
14.5 cm
Komplektis sisaldubAktiivsusmonitor
24 kuud
24 kuud
Tingimusel

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.