• Tootekood: UL784E

HP 3 aastane lisagarantii (sisaldab ka ADP + DMR)

Lisainfo

3 aastane garantii äriklassi sülearvutile koos õnnetusjuhtumi kaitsega ning defektse meedia säilitamisega.

HP õnnetusjuhtumi garantiilaiendus (ADP) Care Pack teenus, mis kaitseb juhuslike kukkumiste, veekahjustuste ja muude purustuste eest. Care Packi alla ei lähe juhtumid, mis käivad kindlustuse juurde.

  • Õnnetusjuhtumi kahjustusteks loetakse toote füüsilist kahjustust, mis on põhjustatud juhuslikust intsidentsist.
  • Garantiiga kaetud juhtudeks loetaks ettekavatsemata vedeliku sattumist toote sisse või pinnale, toote kukkumine või elektriline kahjustus. Antud garantii katab ka kahjustatud või purunenud LCD ekraani või purunenud detailid.
  • ADP garantii ei kata toote varguse või kaotamisega tekkinud kahju, samuti tulekahju või liiklusavarii käigus tekkinud kahju.

HP defektse meedia säilitamine (DMR) on teenus, mille abil klient saab kõvaketta rikke korral oma vana ja defektse kõvaketta enda valdustes säilitada, ilma et sellega kaasneksid seadusest tulenevad sanktsioonid. Seda võib vaja minna klientidel, kes:

  • Vajavad, et nende konfidentsiaalne informatsioon oleks alati nende kontrolli all ja turvatud.
  • On andmete privaatsuse tagamise kohustuse all ja vajavad selleks lihtsat ja soodsat lahendust, kui soovivad rikkis ketta endale jätta.

Antud garantiilaiendus pikendab olemasoleva 1-aastase garantii 3 aastani.

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.