Apple Pencil

Tootekood: MK0C2ZM/A


Laienda oma loomingulist väljundit iPad Pro suurepärasel ekraanil.

Apple Pencil on justkui tavaline pliiats, millega enda loomingulisust väljendada. Joonista, tee kiirmärkmeid või kasuta toetavate AppStore rakendustega. Tundlikud sensorid reageerivad kiirelt nii joone tõmbamisele kui ka pliiatsile avaldatavale survele, joonistades vastavalt kas paksema või õhema joone. Pliiatsi otsas oleva Lightning ühendusega saab pliiats laetud otse iPad Pro laadimispistikust ja täislaetud pliiatsiga on võimalik toimetada kuni 12 tundi.


Kaunis, kuid kummaline Lenovo Yoga Book

21.12.2016

Lenovo Yoga Book on üks veidramaid, kuid kenamaid sülearvuteid, mida ma näinud olen. Esimesel hetkel haarab selle tipptasemel koostekvaliteet ning silmatorkav disain, kuid lähemal tutvumisel tekib tunne nagu pärineks see ebatavaline seade hoopis Asuse fantaasiaküllasest tootearendusosakonnast, mis tõenäoliselt asetseb dr. Moreau saarel ning kust näevad ilmavalgust kõige ebaharilikumad tooted. Tahtmata kuidagi halvustada kõnealuse firma pingutusi,…


Loen edasi digitargast
LiikPuutepliiats
Ühildub tootegaApple iPad Air (3rd gen), iPad Mini (5th gen), iPad Pro 10.5, iPad (7th gen), iPad (6th gen), iPad Pro 12.9 (2nd gen), iPad Pro 12.9 (1st gen), iPad Pro 9.7
Laius0.9 cm
Kõrgus17.6 cm
Kaal20.7 g
Jah
24 kuud
12 kuud
Jah

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.