• Tootekood: 910-005448

Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic

Lisainfo

Ergonoomiline hiir, mis vähendab lihaspingeid ja randme survet.

Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic on mugav ergonoomiline hiir, mis sobib suurtele ja keskmistele kätele. Hiir on disainitud kehahoiaku parandamise, lihaspinge ja randme surve vähendamiseks. Täiustatud optiline sensor koos kursori kiiruse lülitiga tagavad 4 korda vähem käeliigutusi, nii vähendad survet lihastele ja üleüldist väsimust käele. Optimaalseks juhtimiseks muutke kursori kiirust ja täpsust ühe nupuvajutusega. Hiire tekstureeritud kummist pind tagab kindla ja loomuliku haarde.

  • 57-kraadine vertikaalne nurk vähendab survet randmele, samal ajal kui pöial on mugavalt pöidlatoel.
  • 4000 dpi sensor.
  • Logitech Flow võimaldab sujuvalt juhtida mitut arvutit – saad mugavalt kohandada nuppe, määrata rakendusepõhiseid funktsioone ja reguleerida kursori kiirust Logitech Options tarkvara abil.
  • Hiir peab täislaetuna vastu kuni 4 kuud ning vaid 1-minutilise laadimisega kuni kolm tundi.
  • Hiirt saab arvuti külge ühendada kaasasoleva USB-C kaabliga, Logitechi USB ressiiveriga või Bluetoothi kaudu.
  • 10-meetrine leviala.

Kasulikud lingid

Tutvu Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic hiire omadustega

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.