Kuidas saan tagastada Telia e-poest ostetud seadmeid?

Selleks palun pöördu 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist sobivasse Telia esindusse.

Pöördusin seadme tagastamiseks Telia esindusse – mis saab edasi?

Meie esinduses on sul vaja täita kauba tagastamise avaldus, tagastada seade tervena ja komplektsena (koos seadme pakendi, dokumentide ja kaasasolnud lisadega). Telia esinduse töötaja vormistab tagasi toodud seadmele hooldusakti ja saadab seadme ekspertiisi kontrolli. Ekspertiisi saadetakse kõik kaubad, v.a tehnilist kontrolli mittevajavad kaubad või tooted, mille korrasolu üle saab teenindaja otsustada esinduses kohapeal (sülearvutikotid, vutlarid, digi-tv puldid jms). Ekspertiisi tulemusest teavitame sind 2 nädala jooksul ja seade saadetakse tagasi Telia esindusse. Kui ekspertiisi otsus on positiivne (seade on korras), ostame seadme tagasi ning kanname sinu arvele peagi tagasi makstud summa. Juhul kui tegemist oli neto arvega, siis kantakse makstud summa 2 tööpäeva jooksul maksja kontole.

Kas mul on võimalik tagastada Telia esindusest ostetud seadmeid?

Telia esindusest ostetud seadmetele tagastamise õigus puudub. Erandjuhtudel võib seadme müünud esindus selle siiski tagasi osta. Võimalusel saame vahetada kauba juhul, kui seadme karp on avamata, originaalpakendis ja uuena müüdav.

Kas ma saan seadme tagastada kulleriga või pakiautomaati?

Tagastamine toimub ainult Telia esinduses, kus vormistatakse kauba tagasi võtmise avaldus ja esmase kontrolli teeb meie teenindaja kohapeal.

Millist seadet ei saa tagastada ja miks?

Tagastada ei ole võimalik rikutud seadet, tarkvaratoodet või andmekandjat, millel on kileümbris eemaldatud. Tarkvaratoodetel on registreerimise võti, mis on avatud toodete puhul nähtav.

Vajutasin iseteeninduses nuppu "Lõpetan lepingu". Kas nüüd on järelmaksu leping tühistatud?

Iseteeninduses nupu "Lõpetan lepingu" vajutamisel ei tühistanud sa lepingut, vaid lõpetasid lepingu väljaostuga. See tähendab, et lepingu jääkmaksumuse ja lepingu lõpetamise hetkeni tasumata intresside kohta koostati sulle väljaostu arve, mis tuleb tasuda kas iseteeninduses või esinduses samal päeval kui lepingu lõpetasid.