Logitech MK710 (US)

Tootekood: 920-002440


Klaviatuuril on nõgusad näpule mugavad klahvid ja hiirel on väga kiire kerimisrullik.

Klaviatuur on madalate ja kumerate klahvidega, mille ääres on polsterdatud pehmemast materjalist äär, kus käed saavad puhata ja töötada. Klaviatuuril on LCD ekraan. Klaviatuuri komplektis on juures Logitech M705 hiir.


HP Omen Sequenceri klaviatuur avaldab muljet

14.05.2019

Arvutimängurid ehk moodsama nimega e-sportlased jagunevad suures plaanis kaheks – ühed panevad mängides põhirõhu klaviatuurile, teised aga hiirele. Pean siinkohal ausalt tunnistama, et minu süda kuulub hiirele, kuigi olude sunnil on praegu mu töölaual arvutiga ühendatud kolm klaviatuuri. Ja kaks hiirt. HP Omen Sequencer peab siin konkureerima Logitechi ja Roccatiga, kellel mõlemal on mänguriklaviatuuride valmistamisel HP-ga…


Loen edasi digitargast
US
USB adapterNano
TaustavalgustusEi
Madalad klahvidJah
Programmeeritavad nupudEi
ToideUSB
Ei
Komplektis sisaldubLogitech MK710 klaviatuur, hiir, USB vastuvõtja, 4 x AA patarei, CD tarkvaraga, kasutusjuhend
JuhtmetaJah
LiidesUSB
24 kuud
24 kuud
Jah

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.