• Tootekood: HW-Q700B/EN

Samsung HW-Q700B

Lisainfo

Täiuslik kaaslane sinu QLED-telerile.

Samsung HW-Q700B Soundbar täidab ruumi seinast seinani dünaamilise ja kvaliteetse heliga. Samsungi heliriba kasutab teiste seadmetega lihtsa ja juhtmevaba ühenduse loomiseks WiFi või Bluetooth ühendust. Naudi oma mobiilseadmest muusikat täiusliku helikvaliteediga juhtmevabalt. Seadmel on 3.1.2-kanaline heli, mis saavutab liikuva heli ning pakub seeläbi teleri vaatajaile kütkestavat meelelahutust. Samsungi ribakõlar analüüsib helisignaali ja pakub automaatselt igal stseenil põhinevat optimeeritud heli. Kohanduv heli võimaldab isegi väikese helitugevuse korral hääli ja vaikseid vestlusi selgelt kuulda. Tänu sellele on 3.1.2-kanaliline heli ideaalne filmivaatamiseks või mängimiseks.

  • Tõeline 3.1.2 heli - 3 kanali, 1 bassikõlari kanali ja 2 ülessuunatud kanali abil saavutad liikuva heli, mis pakub kütkestavat meelelahutust.
  • Q-Symphony - ribakõlar sünkroniseerub Samsungi teleriga, mis loovad üheskoos kõikehõlmavaid helisid. Heli kostub kõlari eest, külgedelt ja üles suunatud kanalitest, lisaks ka teleri kõlaritest, tänu millele saab kogeda uuel tasemel helisüsteemi.
  • Ribakõlar lülitub automaatselt mängurežiimi, kui on ühendatud Samsungi teleriga, tänu millele saad seadme ühendamise asemel keskenduda koheselt mängimisele.
  • Sisseehitatud häälassistent.
  • Ribakõlarit saab kasutada ka Apple’i seadmetega. AirPlay 2 abil saab iPhone’ist, iPad’ist ja Mac’ist suunata muusika või taskuhäälingud kõlarisse.
  • Energiatarve ooterežiimil (põhikõlar) 0.5 W ning töörežiimil (põhikõlar) 37 W.
  • Energiatarve ooterežiimil (bassikõlar) 0.5 W ning töörežiimil (bassikõlar) 28 W.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend ribakolarile Samsung HW-Q700B_EST

Tutvu ribakõlari Samsung HW-Q700B omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.