Sonos Move 2

  • Tootekood: MOVE2EU1

1. Valin omadused

Toote värv: valge
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Võimas ja paljude kasutusvõimalustega kaasaskantav Bluetooth/WiFi kõlar.

Uuendatud akustilise arhitektuuriga Sonos Move 2 kõlar pakub selget ja avarat stereoheli. Täpselt häälestatud bassikõlar tekitab sügavat, dünaamilist ja puhast bassi. Move 2 vastupidav ja juhtmevaba kaasaskantav kõlar on suurepärane kaaslane nii siseruumides kui ka väljas. Sa ei pea enam muretsema, kui kõlar kogemata kukub maha või talle vihma peale sajab, seade on loodud tugeva ja vastupidava kestaga ning omab IP56 sertifikaati. Juhul kui oled kodus, saad mugavalt kasutada WiFi võrku, mis tagab stabiilsema helikogemuse. Kui viibid WiFi võrgust eemal, siis saad mugavalt kasutada Bluetooth ühendust, et mängida oma lemmikpalu kõikjal. Lisaks on kõlaril 3,5 mm helisisend, mis võimaldab ühendada erinevaid heliseadmeid. Amazon Alexa häälassistent on kõlarisse sisse ehitatud, et saaksid üle WiFi mängida muusikat, kuulata uudiseid, sättida äratusi, saada küsimustele vastuseid ja palju muud täielikult käed vabalt. Tänu kuni 24-tunnisele aku kestvusele saad nautida oma lemmikmuusikat terve päeva jooksul. Kõlari mugavaks laadimiseks tuleb kõlar asetada spetsiaalsele laadimisalusele ning nii saabki seade olla laetud.

  • Kolm klass-D digitaalset võimendit.
  • Kuni 24 tundi taasesitust.
  • IP56 ilmastikukindlus. Vastupidav disain talub kergesti lekkeid, pritsmeid, vihma, mustust, niiskust ja päikest. Lööke neelavad materjalid kaitsevad kukkumise eest.
  • Ühendub WiFi ja Bluetooth ühendusega.
  • Trueplay häälestustehnoloogia kasutab kõlari mikrofone ümbritseva akustika analüüsimiseks ja optimeerib heli pidevalt.
  • Apple AirPlay 2 tugi, mis võimaldab heli mängida otse oma Apple seadmetelt.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend kõlarile Sonos Move 2_EST

Tutvu kõlari Sonos Move 2 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus