Samsung Galaxy Buds FE

  • Tootekood: SM-R400NZWAEUE

1. Valin omadused

Toote värv: valge
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid, millega saad teha suurepärase kvaliteediga selgeid telefonikõnesid.

Galaxy Buds FE juhtmevabad kõrvaklapid sobivad hästi neile, kes soovivad olla pidevalt liikumises. Kõrvaklappide ergonoomiline disain taga hea sobivuse kõrvaga, mistõttu püsivad klapid hästi peas ning ei väsita ka pikaajalisemal muusika kuulamisel. Klappidel on selge heli ja kompaktne suurus, mistõttu on nad tõeliseks kaaslaseks igal seiklusel. Tänu aktiivsele mürasummutusele pakuvad Galaxy Buds FE klapid selget heli nii rahvarohketes kohtades kui ühistranspordis. Juhul kui klappidel on sisse lülitatud aktiivne mürasummutus ja laadimiskarp on täislaetusega, saad kõrvaklappidega nautida kuni 21 tunnist muusika kuulamist. Klappide kompaktne suurus ja kaal tagavad mugava kandmiskogemuse kogu päeva vältel.

  • Kõrvaklapid on varustatud masinõppel põhineva tarkvaraga (DNN – Deep Neural Network), mis eristab kasutaja häält muust taustamürast, muutes telefonikõnede tegemise kvaliteetsemaks.
  • Mürasummutuseta ja laadimiskarbi täislaetuse korral saad klappidele kuni 30 tunnise aku kestvuse.
  • Ühildub Android nutitelefonide ja tahvelarvutitega, mille operatsioonisüsteemiks on Android 8.0 või uuem ja 1,5 GB RAMi.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend kõrvaklappidele Samsung Galaxy Buds FE_EST

Tutvu kõrvaklappide Samsung Galaxy Buds FE omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Samsung Galaxy Buds FE – soodsad aga head kõrvaklapid

Samsungi uued Galaxy Buds FE kõrvaklapid esindavad tootja soodsamat hinnarühma, kuid pakuvad sellegipoolest aktiivset mürasummutust ja pikka aku kestvust. Samuti on need piisavalt väikesed ja kerged ning istuvad hästi kõrva.    Disain  On hea nentida, et Samsung ajab kõrvaklappide välimuse osas endiselt oma asja ning ei ole läinud – erinevalt paljudest Hiina analoogidest – Apple’i…

Tehnilised andmed

Toote saadavus