• Tootekood: SM-R190NZKAEUD

Samsung Galaxy Buds Pro

Lisainfo

Suurepärase helikvaliteedi ja aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid, mille aku kestvus koos laadimiskarbiga on kuni 18 tundi.

Galaxy Buds Pro juhtmevabad kõrvaklapid sobivad hästi neile, kes soovivad olla pidevalt liikumises. Kõrvaklappide ergonoomiline disain tagab hea sobivuse kõrvaga, mistõttu püsivad klapid hästi peas ning ei väsita ka pikaajalisemal muusika kuulamisel. Klappidel on selge heli ja kompaktne suurus, mistõttu on nad tõeliseks kaaslaseks igal seiklusel. Galaxy Buds Pro kõrvaklappidel on kaks välist ja üks sisemine mikrofon ning spetsiaalne häältuvastussüsteem, mis tõstab rääkimisel kõne heli rohkem esile ja välistab telefonikõnede ajal taustamüra. Tänu aktiivsele mürasummutusele pakuvad Galaxy Buds Pro klapid selget heli nii rahvarohketes kohtades kui ühistranspordis. Kõrvaklapid peavad koos laadimiskarbiga vastu terve päeva. Juhul kui klappidel on sisse lülitatud aktiivne mürasummutus ja laadimiskarp on täislaetusega, saad kõrvaklappidega nautida kuni 18 tunnist muusika kuulamist. Lisaks on klapid IPX7 veekindlad, mistõttu saad neid muretult kasutada nii trennis kui ka õues märja ilma korral.

  • Aktiivne mürasummutus vähendab taustamüra kuni 99% (35 dB).
  • Endasse haarav heli kahesuunaliste kõlaritega.
  • Veekindel kuni 1 meetri sügavuses vees kuni 30 minutit (IPX7).
  • Tuulevastane tehnoloogia aitab minimeerida tuule jõudmist mikrofoni. Lisaks on klappidel tihedast metallvõrgust filtrid, mis ei lase tuulel klappidesse sisse puhuda.
  • Klappide 61 mAh aku võimaldab 5 tundi järjestikust muusika kuulamist juhul kui mürasummutus on sisse lülitatud. 8 tunnine aku kestvus on tagatud siis, kui aktiivne mürasummutus on välja lülitatud.
  • Mürasummutuseta ja laadimiskarbi täislaetuse korral saad klappidele kuni 28 tunnise aku kestvuse.
  • Võimalik laadida Qi juhtmevabal laadimisalusel.
  • Ühildub Android nutitelefonide ja tahvelarvutitega, mille operatsioonisüsteemiks on Android 7.0 või uuem ja 1,5 GB RAMi.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Samsung Galaxy Buds Pro seeria kõrvaklapidele

Tutvu kõrvaklappide Samsung Galaxy Buds Pro omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Samsung laiendas juhtmevabade kõrvaklappide valikut

Samsung on taas oma juhtmevabade kõrvaklappide valikut laiendanud ning ühes uute S21 seeria telefonidega toodi hiljuti turule ka Galaxy Buds Pro nimelised kõrvaklapid.   Seega koosneb ettevõtte kõrvaklappide mudelivalik nüüd mudelitest Buds, Buds+, Buds Live ja Buds Pro (nimekiri on järjestuses odavamast kallimani ja vanemast uuteni).   Disain   Kui sügisel ilmunud Live lisanimega klapid…

Toote värv: must
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.