Samsung Galaxy Buds3 Pro

 • Tootekood: SM-R630NZWAEUE

1. Valin omadused

Toote värv: valge
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 23.07.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Suurepärase helikvaliteedi ja Galaxy AI poolt juhitud aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid.

Samsung Galaxy Buds3 Pro juhtmevabad kõrvaklapid sobivad hästi neile, kes soovivad olla pidevalt liikumises. Ergonoomiliselt disainitud juhtmevabad Bluetooth kõrvaklapid sobituvad hästi kõrva, mistõttu püsivad klapid hästi peas ning ei väsita ka pikaajalisemal muusika kuulamisel. Klapid on varustatud uudse Blade valgusribaga, mis võimaldab mugavalt libistades muuta helitugevust ja puutega juhtida muusika esitust. Buds3 Pro klapid tuvastavad intuitiivselt Galaxy AI abil tarbetut müra ning võimaldavad seeläbi kuulata lemmikmuusikat täiesti segamatult, olenemata sellest, kus parasjagu viibid. AI võimendatud algoritm analüüsib reaalajas sisemise ja välise mikrofoni kaudu heli ning optimeerib seejärel sinu kuulamiskogemust nii, et heli oleks kohandatud täpselt sulle sobivaks. Buds3 Pro klapid edastavad nii võimsat ja sügavat bassi kui ka selgeid kõrgeid noote, mistõttu tunned end kui heli keskel. Juhul kui klappidel on sisse lülitatud aktiivne mürasummutus ja laadimiskarp on täislaetusega, saad kõrvaklappidega nautida kuni 26 tunnist muusika kuulamist. Lisaks on klapid IP57 veekindlad, mistõttu saad neid muretult kasutada nii trennis kui ka õues märja ilma korral.

 • Galaxy Buds3 Pro klappidel on väikesed, nurga all olevad otsikud, mis tagavad kandmisel mugavuse.
 • Intuitiivne juhtimine sõrmeotstega.
 • Klappide kahesuunalise kõlari abil saad tunda end kui heli keskel.
 • Samsungi Seamless Codec tihendab ja kodeerib kuni 24-bitiseid / 96 kHz helisid. Seejärel dekodeeritakse helid Galaxy Buds3 Pro klappides, säilitades 24-bitise / 96 kHz täpse heli, et kuuleksid keerulisi detaile täpselt sellisena nagu need kõlama peavad.
 • 360 audio funktsioon – nutikas liikumisandur reguleerib pead pöörates heli suunda, pakkudes tõeliselt elutruud kuulamiskogemust.
 • Kuulamisrežiimis tõlgivad klapid samal ajal kui teine inimene räägib.
 • Vestlusrežiimis saad kuulata oma vestlust, mida tõlgitakse reaalajas. Aseta vaid telefoni mikrofon kõrvaklapi juurde ja puuduta hetkeks oma Buds3 Pro klappi.
 • Mürasummutuseta ja laadimiskarbi täislaetuse korral saad klappidele kuni 30 tunnise aku kestvuse.
 • Ühildub Android nutitelefonide ja tahvelarvutitega, mille operatsioonisüsteemiks on Android 10.0 või uuem ja 1,5 GB RAMi.
 • NB! AI funktsioonid toimivad vaid valitud Samsung Galaxy nutitelefonidega, mis toetavad Galaxy AI’d.

Kasulikud lingid

Tutvu kõrvaklappide Samsung Galaxy Buds3 Pro omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus