Samsung Galaxy Buds3

  • Tootekood: SM-R530NZWAEUE

1. Valin omadused

Toote värv: valge
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Suurepärase helikvaliteedi ja Galaxy AI poolt juhitud aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid.

Samsung Galaxy Buds3 juhtmevabad kõrvaklapid sobivad hästi neile, kes soovivad olla pidevalt liikumises. Kõrvaklapid edastavad selget ja rikkalikku heli koos dünaamilise kahesuunalise kõlariga, et tunneksid end kui heli keskel. Buds3 klapid tuvastavad intuitiivselt Galaxy AI abil tarbetut müra ning võimaldavad seeläbi kuulata lemmikmuusikat täiesti segamatult, olenemata sellest, kus parasjagu viibid. AI võimendatud algoritm analüüsib reaalajas sisemise ja välise mikrofoni kaudu heli ja optimeerib seejärel sinu kuulamiskogemust nii, et heli oleks kohandatud täpselt sulle sobivaks. Samsung Galaxy Buds3 kõrvaklappidel on lihtsad puutetundlikud juhtnupud ja kompaktne suurus, mistõttu on nad tõeliseks kaaslaseks igal seiklusel. Juhul kui klappidel on sisse lülitatud aktiivne mürasummutus ja laadimiskarp on täislaetusega, saad kõrvaklappidega nautida kuni 24 tunnist muusika kuulamist. Lisaks on klapid IP57 veekindlad, mistõttu saad neid muretult kasutada nii trennis kui ka õues märja ilma korral.

  • Klappide kahesuunalise kõlari abil saad tunda end kui heli keskel.
  • Kuulamisrežiimis tõlgivad klapid samal ajal kui teine inimene räägib.
  • Vestlusrežiimis saad kuulata oma vestlust, mida tõlgitakse reaalajas. Aseta vaid telefoni mikrofon kõrvaklapi juurde ja puuduta hetkeks oma Buds3 klappi.
  • Mürasummutuseta ja laadimiskarbi täislaetuse korral saad klappidele kuni 30 tunnise aku kestvuse.
  • Ühildub Android nutitelefonide ja tahvelarvutitega, mille operatsioonisüsteemiks on Android 10.0 või uuem ja 1,5 GB RAMi.
  • NB! AI funktsioonid toimivad vaid valitud Samsung Galaxy nutitelefonidega, mis toetavad Galaxy AI’d.

Kasulikud lingid

Tutvu kõrvaklappide Samsung Galaxy Buds3 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus