Sony WH-1000XM4

  • Tootekood: WH-1000XM4B

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Parima mürasummutustehnoloogiaga kõrvaklapid, mis pakuvad rikkalikku bassi ja selget helikvaliteeti.

Stiilsed juhtmevabad Sony WH-1000MX4 Bluetooth kõrvaklapid, millega saad kuulata oma lemmikmuusikat kuni 30 tundi. Klappidega saad nautida täielikku vaikust taustamürast tänu kvaliteetsele mürasummutustehnoloogiale. Mürasummutusvõime täiendamiseks on kõrvaklappides kaks tehnoloogiat: personaalne mürasummutamise optimeerija ja spetsiaalselt lennureisiks mõeldud atmosfääriõhu optimeerija. Personaalse mürasummutamise optimeerija analüüsib pea suurust, prillide kandmist ning juukseid ja optimeerib kostuva heli vastavalt sellele. Adaptive Sound Control funktsioon tuvastab automaatselt hetketegevuse ja muudab ümbritsevast keskkonnast kostuva mürataseme sobilikuks igas situatsioonis. Quick Attention funktsioon võimaldab mugavalt suhelda, ilma et peaksid klapid eemaldama. Aseta oma käsi klapi korpuse juurde ja helitugevus minimeeritakse koheselt, et saaksid vestlusega alustada. Kõrvaklappidel on pehmete kõrvapatjadega disain ja kohandatav peapael, mistõttu saad klappe kasutada ka pikemaajalisel muusika kuulamisel, ilma et klapid liiga palju kõrvadele survet avaldaks. Lisaks on klappidel integreeritud mikrofon, mis aitab mugavalt teha käed-vabad kõnesid ning kasutada Alexa või Google Assistanti häälassistenti.

  • Bluetooth LDAC pakub erakordset helikvaliteeti.
  • Kokkuklapitav disain.
  • Puutetundlik juhtimine.
  • Aku kestvus kuni 30 tundi.
  • Kõrvaklappe saab korraga siduda kahe Bluetooth-seadmega. Vaid ühe nupuvajutusega saab kiiresti ja sujuvalt seadmete vahel vahetada.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend korvaklappidele Sony WH-1000XM4_EST

Tutvu Sony WH-1000XM4 kõrvaklappide omadustega

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Sony WH-1000XM5 – väga head ja kvaliteetsed kõrvaklapid 

Sony WH-1000XM5 kõrvaklapid on palju kiidetud WH-1000XM4 järeltulijad. Lisaks on tegelikult olnud Sony selle sama WH-1000XM seeriaga kõrvaklappide maailmas kõva tegija juba pikemat aega. Seega on latt seatud kõrgele ja ootused uue mudeli osas ei ole mitte väikesed.   Neile, kes edasi lugeda ei viitsi, võib etteruttavalt öelda, et õnneks ei pea ostjad pettuma ka…

Tehnilised andmed

Toote saadavus