• Tootekood: WH-1000XM4B

Sony WH-1000XM4

Lisainfo

Parima mürasummutustehnoloogiaga kõrvaklapid, mis pakuvad rikkalikku bassi ja selget helikvaliteeti.

Stiilsed juhtmevabad Sony WH-1000MX4 Bluetooth kõrvaklapid, millega saad kuulata oma lemmikmuusikat kuni 30 tundi. Klappidega saad nautida täielikku vaikust taustamürast tänu kvaliteetsele mürasummutustehnoloogiale. Mürasummutusvõime täiendamiseks on kõrvaklappides kaks tehnoloogiat: personaalne mürasummutamise optimeerija ja spetsiaalselt lennureisiks mõeldud atmosfääriõhu optimeerija. Personaalse mürasummutamise optimeerija analüüsib pea suurust, prillide kandmist ning juukseid ja optimeerib kostuva heli vastavalt sellele. Adaptive Sound Control funktsioon tuvastab automaatselt hetketegevuse ja muudab ümbritsevast keskkonnast kostuva mürataseme sobilikuks igas situatsioonis. Quick Attention funktsioon võimaldab mugavalt suhelda, ilma et peaksid klapid eemaldama. Aseta oma käsi klapi korpuse juurde ja helitugevus minimeeritakse koheselt, et saaksid vestlusega alustada. Kõrvaklappidel on pehmete kõrvapatjadega disain ja kohandatav peapael, mistõttu saad klappe kasutada ka pikemaajalisel muusika kuulamisel, ilma et klapid liiga palju kõrvadele survet avaldaks. Lisaks on klappidel integreeritud mikrofon, mis aitab mugavalt teha käed-vabad kõnesid ning kasutada Alexa või Google Assistanti häälassistenti.

  • Bluetooth LDAC pakub erakordset helikvaliteeti.
  • Kokkuklapitav disain.
  • Puutetundlik juhtimine.
  • Aku kestvus kuni 30 tundi.
  • Kõrvaklappe saab korraga siduda kahe Bluetooth-seadmega. Vaid ühe nupuvajutusega saab kiiresti ja sujuvalt seadmete vahel vahetada.

Kasulikud lingid

Tutvu Sony WH-1000XM4 kõrvaklappide omadustega

Подробнее познакомиться с возможностями наушники Sony WH-1000XM4

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Ülevaade: Sony WH-1000xm4 kõrvaklapid

Kerged, kvaliteetse heli ja suurepärase mürasummutusega – just nii võiks Sony WH-1000xm4 kõrvaklappide olemuse mõne sõnaga kokku võtta.   Pisut pikemalt pajatades tuleb aga öelda, et Sony on olnud mürasummutavate kõrvaklappide maailmas oma WH-1000xm seeriaga väga kõva tegija juba pikemat aega. Ka WH-1000xm3, mis eelnes käesolevas testis esindatud xm4-le, sai mitmeid auhindu ning kiitust erinevatelt…

Seadme värv: must
Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.