Samsung adapter + USB-C kaabel

Tootekood: EP-TA20EWECGWW


Samsungi originaal USB väljundiga laadimisadapter koos USB-C kaabliga hoiab sobiliku seadme korralikult laetuna.

Samsungi toa kiirlaadija kasutab Active Fast Charging (AFC) tehnoloogiat, mis tahab seadme võimaliku maksimaalse laadimiskiiruse. Kaasasolev 1 meetrine USB-C laadimiskaabel sobib suurepäraselt andmeedastuseks telefoni ja arvuti vahel. Väljundvool 2 Amprit ning USB väljund võimaldavad lisaks laadida ka tahvelarvutit ühendades adapteriga tahvelarvutile sobiliku USB kaabli.

 


Kõik laadijad ei ole ühesugused

23.01.2018

Kuigi enamiku nuti- ja ka nuputelefonide laadijad on füüsiliselt ühesuguste pesadega ja standardiseeritud, ei lae kõik laadijad telefone ühtmoodi ja ühe kiirusega. Tegelikkuses võib aku täis saamiseks kuluv aeg erinevaid laadijaid kasutades varieeruda suisa mitme tunni võrra. Miks võib laadimisele kuluv aeg olla erinev?   Kõigepealt on oluline teada, et laadimine koosneb kahest osast: laadijast,…


Loen edasi digitargast
LiikToalaadija
LisaomadusedVäljundvool 2A
Ühildub tootegaUSB-C ühendusega seadmed
Jah
Komplektis sisaldubAdapter, USB-C kaabel
Jah
24 kuud
24 kuud

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.