• Tootekood: RRS-00010

Microsoft XBOX Series S 512 GB

Lisainfo

Võimekas ja kompaktne järgmise generatsiooni mängukonsool.

Microsoft Xbox Series S on täiesti digitaalne mängukonsool, millega saad kõik oma mängud, salvestused ja tagavarakoopiad hoiustada turvaliselt pilves. Seetõttu sobib mängukonsool hästi mängurile, kes eelistab plaadimängijavaba seadet. HDR tehnoloogiaga saad kogeda mängudes rikkalikke värve, mis tagavad eriti eheda ja kaasahaarava mängukogemuse. Bluetooth mängupuldil on olemas nüüd eriline share nupp, et saaksid oma mängukogemust salvestada ning seda ka Xbox Live’is jagada.

  • Kiire 512 GB SSD ketas ja värskendussagedus kuni 120 kaadrit sekundis tagavad ülimalt kiire ja nauditava mängukogemuse.
  • Quick Resume funktsioon võimaldab sujuvalt vahetada mängitavaid mänge ning jätkata sealt kust pooleli jäid.
  • Mängib ka eelneva generatsiooni XBOX ONE mänge.

Kasulikud lingid

Tutvu Microsoft Xbox Series S mängukonsooli omadustega lähemalt siit

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.