Apple Studio Display (nanotekstuuriga klaas)

  • 27'' LED-monitor
  • Tootekood: MMYV3Z/A
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 31.07.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Sukeldu 5K maailma võrratute värvide ja imetlusväärse detailsusega.

Monitor ehk kuvar on seade, mille ekraanil näidatakse sellega ühendatud seadmest infot. See on hädavajalik seade lauaarvuti kasutamiseks ning samuti on seda võimalik ühendada näiteks sülearvutiga, kui on vaja näha sisu suuremal ekraanil. Apple Studio Display on 5K (5120 x 2880 pikslit) resolutsiooniga monitor, mille 27’’ servast servani IPS ekraan mahutab kõike vajalikku elegantsesse, õhukesse korpusesse. Studio Display monitoril on nanotekstuuriga klaas, mis sobib ideaalselt ereda valgusega ruumidesse. Peegelduse vähendamiseks hajutab see valgust, tagades väljapaistva pildikvaliteedi isegi keerulistes valgustingimustes. Loomulikuma vaatamiskogemuse tagamiseks kasutab monitor ümbritseva valguse andurit, et kohandada ekraani värvitemperatuuri automaatselt vastavalt keskkonnale. Ühenduvus Thunderbolt liidese kaudu tagab, et monitor on igas töökohas alati kasutusvalmis.

  • 12 Mpix ülilainurkobjektiiviga kaamera koos Center Stage funktsiooniga. Center Stage tehnoloogia hoiab sind videokõnede ajal alati fookuses.
  • Stuudiokvaliteediga kolme mikrofoni komplekt tagab suurepärase videokõnede kvaliteedi.
  • Kuue kõlariga helisüsteem täidab ruumi kvaliteetse heliga.
  • Kolm USB-C liidest võimaldavad ühendada, toita ja laadida erinevaid seadmeid. Thunderbolt liides ühendab Studio Display sinu Maciga vaid ühe kaabli abil.
  • Monitori jalg võimaldab reguleerida mugavalt ekraani kallet kuni 30 kraadi ulatuses ja kõrgust kuni 105 mm ulatuses.

Kasulikud lingid

Tutvu monitori Apple Studio Display omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tootja kasutusjuhend monitorile Apple Studio Display_EST

Tehnilised andmed

Toote saadavus