Nothing Phone (2) 256 GB

  • Tootekood: A10400026

1. Valin omadused

Toote värv: tumehall
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 18.07.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Pilkupüüdva disainiga Nothing 5G nutitelefon.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Nothing Phone (2) on valmistatud taaskasutatud materjalidest, olles üks jätkusuutlikumaid nutitelefone maailmas. Telefonil on suur ja ere 6,7’’ 120 Hz värskendussagedusega OLED ekraan, mille pikslite tippheledus on 1600 nitti. Nutitoiminguteks jagab võimsust ja kiirust jõuline Snapdragon 8+ Gen 1 kaheksatuumaline protsessor ja telefoni toidab kauakestev 4700 mAh aku. 256 GB mälumaht võimaldab talletada kõike vajalikku ja olulist. Telefoni taga asetsevat valgust saad kasutada taimerina, aku taseme indikaatorina, helitugevuse näitajana ja oma kaasaskantava ringvalgustina. Igale kontakti- ja teavitustüübile saab määrata erinevad valgus- ja helijärjestused. Meisterlikud fotograafia saavutused on võimalikud tänu 50 + 50 Mpix tagumistele ja 32 Mpix eesmisele kaamerale, mis teevad selgeid ja täiuslikke kaadreid ka pimedas. 18-bitise pildisignaaliprotsessoriga on kaamerad võimelised jäädvustama 4000 korda rohkem andmeid kui eelmisel mudelil. Seadmega on võimalik salvestada professionaalsel tasemel 4K resolutsioonis videot.

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • Unikaalse disainiga ja valgustusega korpus, mis annab erinevate valgusmustrite abil teada kõnedest, sõnumitest ja rakenduste teavitustest.
  • Nutitelefon on valmistatud 100% taaskasutatud alumiiniumist ja enam kui pool plastkomponentidest pärineb biopõhistest ning ringlusse võetud allikatest. Telefoni pakend on täielikult plastivaba ja 60% paberist pärineb taaskasutatud allikatest.
  • 6.7" 120 Hz OLED ekraan, mida kaitseb Corning Gorilla Glass ekraaniklaas.
  • Teravaid, kõrge kvaliteediga fotosid teevad 50 Mpix põhikaamera ja 50 Mpix ülilainurkkaamera.
  • Võimsust tagab Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 kiibistik.
  • Kauakestev 4700 mAh aku.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonile Nothing Phone (2)_EST

Tutvu nutitelefoni Nothing Phone (2) omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus