Samsung Galaxy S23 Ultra 256 GB

 • Tootekood: SM-S918BZGDEUE

1. Valin omadused

Toote värv: tumeroheline
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Võimekus, jõudlus ja innovatiivsus uues Galaxy S23 Ultra tipptelefonis.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). 6,8’’ 120 Hz värskendussagedusega Dynamic AMOLED 2X ekraanitehnoloogia, mis pakub hämmastavalt tõetruid värve ja kirkaid kontraste. Toimekust ja tuge pakub võimas ning kiire Snapdragon 8 Gen 2 kaheksatuumaline protsessor, mille tagatud kiirus tõstab igapäevaste toimingute kvaliteeti, olgu selleks internetis surfamine või operatiivne tegelemine meilivahetusega. Juhtmevaba laadimisega vee- ja tolmukindlal telefonil on 200 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix + 10 Mpix tagumised kaamerad, mis teevad erksaid ja selgeid fotosid ka pimedas. Optiline hübriidsuum võimaldab ilma pildikvaliteedis kaotamata suumida kuni 10x kõike, mis silma vähegi hakkab. Seadmel on lisaks ka Samsung Space Zoom lahendus, mis ühendab endas optilise ja digitaalse suumi ning võimaldab suumida kuni 100x ja näha muusikafestivali ka siis, kui oled rahvamassis tagareas. Seadmega on võimalik salvestada hämmastavalt detailset 8K resolutsiooniga videot ja kõike seda ülisujuvalt 30 kaadrit sekundis.

 • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
 • Uhiuus adaptiivne piksliandur tagab 200 Mpix eraldusvõime ja peene värviülemineku ning miljonite värvitoonide ülima täpsuse.
 • Dual Pixel funktsiooniga AI Stereo sügavus tagab enneolematud öised pildid ja videod.
 • Tänu täiustatud selfiandurile ja objektituvastusega AI AWB-le saad teha selgeid ja teravaid selfisid ka öösel.
 • Täiustatud pildistabilisaatoriga saad filmida hämaras stabiilseimaid videosid.
 • Seadmel on uue põlvkonna protsessor, mis on võrreldes eelkäijatega efektiivsem ja võimsam.
 • Tänu One UI 5 täiustatud isikupärastamisele saad hõlpsasti muuta lukustuskuva, lõbutseda GIFide loomisel, katsetada lõputult emotikone, nautida kvaliteetset ühisvaatamist jpm.
 • Nii esi- kui ka tagaküljel on kasutatud uue põlvkonna Gorilla klaasi ning Armor Aluminiumi metallraami, mis peab kauem vastu ja on kriimustuskindel.
 • Galaxy S23 Ultra on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest. Esi- ja tagakülje klaas on taaskasutatud ning metallosa on toonitud keskkonnasäästlikult.
 • Kaasas kiireim ja mitmekülgseim S Pen.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonidele Samsung Galaxy S23_EST

Tutvu nutitelefoni Samsung Galaxy S23 Ultra omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Telefoni Samsung Galaxy S23 Ultra seadistamise juhised

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Samsung Expert RAW — rakendus öise taeva pildistamiseks

Suvi on lõppemas ja õhtud muutuvad pimedamaks. Sellise aja saabudes on taevas näha rohkem tähti ning kui veab, siis õnnestub neist mõne langemist ka jälgida.    Kuna tähed on ilusad ja paeluvad, on nii mõnigi kindlasti proovinud ka öisest taevast pilti teha. Paraku aga on nii, et tänapäeval keegi eraldi fotoaparaati kaasas ei kanna. Selles…

Tehnilised andmed

Toote saadavus