Samsung Galaxy XCover 6 Pro

  • Tootekood: SM-G736BZKDEEE
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 16.04.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Vastupidav XCover seeria nutitelefon, millel on vahetatav aku.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Mobiiltelefoni intuitiivne ekraan võimaldab suhelda oma seadmega isegi kinnastes, et saaksid probleemideta jätkata välitöid või õuetegevusi. 6,6’’ ekraaniga veekindel ning võimeka kaheksatuumalise protsessoriga nutitelefon, mis viib seiklema ja sportima piirangutevabalt. Telefoni 50 Mpix ja 8 Mpix tagumised ning 13 Mpix esikaamera võimaldavad teha nii suurepäraseid pilte kui üles võtta 4K kvaliteediga videoid. Nutitelefonil on 128 GB mälumaht ning võimalus seda kuni 1 TB osas suurendada lisab vajalikku salvestusruumi olulisel määral. Telefoni toidab 4050 mAh aku ning tuge pakub Android 12 operatsioonisüsteem. Korpuse disainis kasutatud pind kaitseb veepiiskade ja määrdumise eest. Silmatorkav nupp telefoniküljel võimaldab mugavat ligipääsu tähtsamatele rakendustele.

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • IP68 ja MIL-STD 810H sertifikaatidega Galaxy XCover 6 Pro on piisavalt tugev, et karmides tingimustes vastu pidada.
  • 120 Hz värskendussagedus pakub hämmastavalt tõetruid värve ja kirkaid kontraste.
  • Wet Touch tehnoloogia võimaldab telefoni kasutada mõõdukalt niisketes tingimustes.
  • Samsung Galaxy Enterprise Edition Äriversioon annab 4 aastat turva ja hooldusuuendusi, 2 aastat kestvat olelusringi, 1 aasta tasuta KNOX Suite'i. Tutvu selle telefoniga kaasnevate hüvedega lähemalt SIIT.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefone Samsung Galaxy XCover 6 Pro_EST

Tutvu nutitelefoni Samsung Galaxy XCover 6 Pro omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Telefoni Samsung Galaxy XCover 6 Pro seadistamise juhised

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Samsung Xcover 6 Pro – uusim täiendus vastupidavate telefonide mudelireas

Xcover 6 Pro on Samsungi uusim täiendus vastupidavate telefonide mudelireas.   Tegemist on niisiis võrdlemisi tugeva telefoniga, mis näeb seejuures peaaegu tavaline välja ning on seejuures üsna korralike tehniliste parameetritega. Seega võiks seda teoorias soovitada lisaks töömeestele ka muidu aktiivse eluviisiga inimestele ning miks mitte ka noortele, kellel ikka kipub äpardusi juhtuma. Samas aga on…

Tehnilised andmed

Toote saadavus