Xiaomi 14 Ultra

  • Tootekood: 53466
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 21.05.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Võimas Xiaomi nutitelefon koos Leica kaamerasüsteemiga.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Xiaomi 14 Ultra telefonil on 6,73-tolline kirgas ja kontrastne AMOLED ekraan, mis toetab adaptiivset 120 Hz värskendussagedust. Telefonile lisab vastupidavust tugevdatud Xiaomi Shield Glass ekraaniklaas. Tänu kuni 3000-nit ekraani eredusele on seadet võimalik kasutada ka väga valgusküllases keskkonnas. Lipulaevale omaselt on seadmel uusim Snapdragon 8 Gen 3 protsessor, mis tagab kiire ja sujuva kasutuskogemuse ka nõudlikumates mängudes ja ülesannetes. 512 GB mälumaht võimaldab talletada kõike vajalikku ja olulist. Fotomaailma lisab õnnestumisi professionaalne Leica kaamerasüsteem 50 Mpix + 50 Mpix + 50 Mpix + 50 Mpix tagumiste ja 32 Mpix esikaamera olemasolu, mis püüavad kaadritesse parimad võtted ülima detailsusega. Leica nelikkaamerasüsteem katab fookuskaugused 12-240 mm kuues fookusvahemikus. Xiaomi 14 Ultra Leica Summiluxi optilisel objektiivil on suur ava ja suurepärane optiline jõudus, seetõttu tagab kaamera imelise värvide taasesituse, kontrasti ja eraldusvõime. Seadme neli mikrofoni võimaldavad samaaegset salvestamist stuudiokvaliteediga mõõtmelise heli jaoks, mis taasesitab tõetruult helitugevust, helikvaliteeti ja suunda. Taasesituse ajal kombineeritakse visuaalsed ja kuuldavad elemendid, et taasesitada stseeni uskumatu täpsusega. Videote salvestamisel muutub heliallikas koos stseeni fookusega, tagades heli ja visuaalide täiusliku sünkroonimise. Xiaomi 14 Ultra salvestab professionaalsel tasemel 8K resolutsioonis videot.

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • Seadmel on neli tagumist kaamerat: 50 Mpix põhikaamera + 50 Mpix ülilainurkkaamera + 50 Mpix telefotokaamera + 50 Mpix makrokaamera.
  • 1-tolline pildisensor tagab suurepärase jõudluse hämaras.
  • Xiaomi 14 Ultra salvestab suure dünaamilise ulatusega videoid 10-bitises Rec.2020-s. See jäädvustab rohkem detaile nii eredas kui ka varjus, esitades need HDR-ekraanidel dünaamilise ulatusega.
  • 6,73" 120 Hz värskendussagedusega LTPO AMOLED ekraan.
  • Kiire ja energiasäästlik Snapdragon 8 Gen 3 protsessor.
  • Kauakestev 5000 mAh aku. 90 W juhtmega + 80 W juhtmevaba hüperlaadimine.
  • Tugev alumiiniumraam.
  • IP68 vee- ja tolmukindlus.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend nutitelefonile Xiaomi 14 Ultra_EST

Tutvu nutitelefoni Xiaomi 14 Ultra omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Telefoni Xiaomi 14 Ultra seadistamise juhised

Tehnilised andmed

Toote saadavus