Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB

 • Tootekood: SM-S928BZTHEUE

1. Valin omadused

Toote värv: hall
Seadme mälumaht:
Seadme mälumaht:
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Galaxy AI on kohal. Tehisintellekti funktsioonidega Samsung S-seeria tipptelefon.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). 6,8’’ 120 Hz värskendussagedusega Dynamic AMOLED 2X ekraanitehnoloogia, mis pakub hämmastavalt tõetruid värve ja kirkaid kontraste. Toimekust ja tuge pakub võimas ning kiire Snapdragon 8 Gen 3 kaheksatuumaline protsessor, mille tagatud kiirus tõstab igapäevaste toimingute kvaliteeti, olgu selleks internetis surfamine või operatiivne tegelemine meilivahetusega. Juhtmevaba laadimisega vee- ja tolmukindlal telefonil on 200 Mpix + 50 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix tagumised kaamerad, mis teevad erksaid ja selgeid fotosid ka pimedas. Titaanist korpusega Galaxy S24 Ultra on varustatud tehisintellekti funktsioonidega, mis võimaldavad märgatavalt parandada pildistamisvõimalusi ja videokvaliteeti. Tänu AI videotöötlusele suudab seade vähendada müra ja pakkuda suuremat stabiilsust video filmimisel. Seadmel on täiustatud hämaras pildistamist, kus AI pakub paremat pildistamisvõimalust ka pimedamates tingimustes. Seadmega on võimalik salvestada hämmastavalt detailset 8K resolutsiooniga videot.

 • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
 • Circle to Search: uus viis otsimiseks. Tee ring ümber, otsi, leia.
 • Reaalajas tõlge: Häälkõnede ajal saab Galaxy AI pakkuda reaalajas tõlked.
 • Täiustatud hämaras fotograafia: AI mängib otsustavat rolli Galaxy S24 Ultra pildistamisvõimaluste parandamisel, eriti vähese valguse tingimustes.
 • AI videotöötlus. Tänu tehisintellekti töötlemisele suudab uus S24 Ultra parandada videokvaliteeti, vähendada müra ja pakkuda suuremat stabiilsust.
 • Objektide kustutamine piltidelt ja videotest: Tehisintellekt pakub võimalust eemaldada soovimatud elemendid otse piltidelt või videotest.
 • Pildi laiendamine: tehisintellekt pakub võimalust fotosid laiendada, korrigeerides nurki pilti kärpimata ja täites tühja ruumi olemasolevate detailide järgi.
 • Kokkuvõtted märkmetest: AI suudab ka pikad tekstid Samsung Notes’is lühemateks ja korralikult vormindatud kokkuvõteteks muuta.
 • Parendatud valgustugevusega 6,8“ Dynamic AMOLED 2X QHD+ ekraan värskendussagedusega 1-120 Hz.
 • Uue põlvkonna Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 kiibistik on eelmistega võrreldes tõhusam ja võimsam.
 • Adaptiivne piksliandur tagab 200 Mpix eraldusvõime ja peene värviülemineku ning miljonite värvitoonide ülima täpsuse.
 • 8K video salvestamine 5x optilise suumiga.
 • Telefonil on tugev ja kerge titaanist korpus ning nii esi- kui ka tagaküljel on kasutatud Gorilla Victus 3 klaasi.
 • Kaasas kiire ja mitmekülgne S Pen.

  Kasulikud lingid

  Tootja kasutusjuhend nutitelefonidele Samsung Galaxy S24_EST

  Tutvu nutitelefoni Samsung Galaxy S24 Ultra omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

  Telefoni Samsung Galaxy S24 Ultra seadistamise juhised

  Seotud artiklid ja videod

  artikli pilt

  Samsung tutvustas oma uut tipptelefoni Galaxy S24

  Samsung tutvustas 17. jaanuaril toimunud ülemaailmsel Galaxy Unpacked üritusel uut Galaxy S24 tipptelefonide seeriat.   Nagu viimastel aastatel kombeks, jõuab uuest telefonist ka seekord turule kolm mudelit – Galaxy S24, Galaxy S24+ ja Galaxy S24 Ultra. AI ehk tehisintellekt Seekord on Samsungi lipulaevas lisaks tavapärastele uuendustele pandud eriti palju rõhku tehisintellektile, et selle abil seadme…

  Tehnilised andmed

  Toote saadavus