Netatmo Weather Station

Tootekood: NWS01-EC


Sinu enda isiklik ilmajaam koduõues.

Netatmo ilmajaam toob reaalajas ilmainfo ja kodu sisekliima otse sinu nutitelefoni. Ilmajaam mõõdab kodu saastetaset läbi CO2 sensori ning annab sulle märku, mil toad vajaksid põhjalikku õhutamist. Netatmo nutitelefoni rakendus kuvab varasemaid ja reaalajas mõõtmisi põhjalike graafikutena ning prognoosib ka tulevast ilma. Ilmajaama välismoodul kogub reaalajas infot kõigi oluliste ilmastikutingimuste kohta ning mõõdab temperatuuri, õhuniiskust, õhukvaliteeti, õhurõhku ja nädala ilmaennustust. Ilmajaama sisekliima moodul mõõdab kodu õhukvaliteeti ning annab märku, kui miskit vajab parendamist, mõõtes temperatuuri, õhuniiskust, õhukvaliteeti ja mürataset.


Nutikam kodu koos Netatmo radiaatori termostaatidega

31.01.2020

Netatmo on juba õige mitu aastat tootnud erinevaid nutikodu lahendusi. Peamiselt on nad tuntud seadmete poolest, mis mõõdavad siseruumi õhu kvaliteeti ja jälgivad väliseid ilmaolusid aga veel leiab nende valikust tuppa ja õue sobivaid kaameraid.   Kõiki neid iseloomustab ühtemoodi kena ja stiilne välimus ning nutiseadme abil juhtimine. Nüüd aga on see prantsuse juurtega tootja…


Loen edasi digitargast
LiikIlmajaam
Ühildub tootegaAndroid 4.0 või uuem, iOS 9 või uuem, Windows Phone 8.0 või uuem
Jah
Komplektis sisaldubSiseruumi moodul, õue moodul, USB toiteadapter, USB kaabel, patareid
24 kuud
12 kuud
Jah

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.