Netatmo siseruumi

Tootekood: NIM01-WW


Ilmajaama lisamoodul, mis annab infot siseruumi õhu kvaliteedi kohta.

Juhtmevaba lisamoodul Netatmo ilmajaamale. Moodul mõõdab temperatuuri, õhuniikust ja CO2 hulka õhus ning saadab sulle teavitusi, kui toad õhutamist vajavad.


Asjade internet aitab muuta oma kodu nutikamaks juba täna

01.11.2019

Telia asjade interneti valdkonna juhi Toomas Kärneri kodu on ehe näide sellest, kui nutikaks saab ühe majapidamise tehnoloogia ja asjade interneti toel muuta.   Kuigi asjade interneti mõiste on kasutusel olnud juba paarkümmend aastat, on selle tähendus ajaga muutunud. Ootused asjade internetile kasvasid kümme aastat tagasi, kui neljanda põlvkonna ehk 4G võrguühendus tuli laialdaselt kasutusele….


Loen edasi digitargast
LiikIlmajaama lisamoodul
Ühildub tootegaAndroid 4.0 või uuem, iOS 4 või uuem, Windows Phone 8.0 või uuem
Laius4.5 cm
Kõrgus10.5 cm
Sügavus4.5 cm
Jah
Komplektis sisaldubIlmajaama lisamoodul, AAA patareid
24 kuud
Jah
12 kuud

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.