Fitbit Aria 2

Tootekood: FB202BK-EU


Jälgi kaalu mugavalt ja saavuta seatud eesmärgid.

Fitbit Aria 2 on nutikaal, mis jälgib kaalu, kehamassiindeksit ja keha lihas- ja rasvaprotsenti. Nutikaal on WiFi toega, mistõttu võimaldab ta andmeid juhtmevabalt sünkroniseerida. Seade tunnistab kuni 8 erinevat inimest ning hoiab andmed eraldi ja privaatsena. Fitbiti veebikeskkond salvestab kõik kaalult saadud andmed ning kannab need graafikutele.


Mida kujutab endast nutikaal?

23.08.2018

Tavalise kaaluga on asi lihtne, astud peale, näed numbrit ja edasi sõltub juba numbrist, kas oled õnnelik või mitte. Nutikaaluga on aga asi pisut teine, kuidas täpsemalt ja milles see nutikus avaldub, sellest alljärgnevalt.   Talletab andmed rakendusse   Erinevalt nutitelefonist ei ole nutikaalul puuteekraani ning lugematu arvu tuumadega protsessorit, kuid see suudab võrreldes tavalise…


Loen edasi digitargast
LiikNutikaal
Ühildub tootegaiPhone 4S või uuem, Android ja Windows uusimad seadmed
Patarei
WiFi
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Ei
Jah
Ei
Ei
4.5 - 181 kg
Laius31.2 cm
Kõrgus3.3 cm
Sügavus31.2 cm
Kaal1.9 kg
Ei
Komplektis sisaldubNutikaal, 3 x AA patareid
24 kuud
24 kuud
Jah

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.