Netatmo Healthy Home Coach

Tootekood: NHC-EC


Nutikas siseõhu kvaliteedi mõõtja annab infot selle kohta, mis on tõeliselt oluline.

Nutikas kodu siseõhu kvaliteedi mõõtja, mis mõõdab temperatuuri, õhuniiskust, CO2 taset ja müra. Healthy Home Coach annab nõu, kuidas luua mugavam ja tervislikum keskkond. Seade annab reaalajas märku halvenenud õhukvaliteedist.

Kasulikud lingid

Kiirjuhend Netatmo Healthy Home Coach siseohu kvaliteedi mootjale EST


Netatmo Healthy Home Coach kodune ilmatark

31.08.2018

Ilmateema on püsinud kuumana juba mõnda aega. Inimesed jälgivad erinevatel põhjustel  aastaringselt pingeliselt ilmateateid, samas omamata vähimatki ettekujutust, milline atmosfäär valitseb neil kodus. Ometi on ka kodune kliima väga suure tähtsusega, sest selles me veedame enamuse oma ajast ning kogu oma puhkeperioodi – une. Juhul, kui töö juures magamiseks võimalus puudub. Sajandeid oli ainukeseks vahendiks…


Loen edasi digitargast
LiikSiseõhu kvaliteedi mõõtja
Ühildub tootegaAndroid 4.2 või uuem, iOS 9 või uuem
Laius4.5 cm
Kõrgus15.5 cm
Sügavus4.5 cm
Jah
Komplektis sisaldubSiseõhu kvaliteedi mõõtja, toiteadapter
24 kuud
Jah
12 kuud

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.