Xiaomi Smart Band 8

  • Код товара: BHR7166GL

1. Выбрать характеристики

Цвет продукта: бежевый/золотистый
Загрузка данных
Загрузка данных

В наличии! Срок доставки начиная c 29.04.2024.

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Elegantse disainiga Xiaomi aktiivsusmonitor, millel on muljetavaldav kuni 16 päevane aku kestvus ja professionaalne treeningute analüüs.

Xiaomi Smart Band 8 on kuni 50 meetrit veekindel aktiivsusmonitor, mis võimaldab jälgida oma treeninguid, samme, läbitud vahemaad, kaloreid, und, stressitaset ja vere hapnikusisaldust. Aktiivsusmonitoril on värviline 1,62-tolline 60 Hz värskendussagedusega AMOLED ekraan, mis randme tõstmisel reguleerib automaatselt ekraani heledust ja kohandab seda vastavalt keskkonnale. Smart Band 8 toetab üle 150 erineva treeningrežiimi, mille seast leiab igaüks oma lemmiktreeningu. Seade aitab treeningu ajal jälgida põletatud kaloreid, pulsi muutusi ja treeningu kestust. Mi Fitness rakenduses saad mugavalt kontrollida kõndimise, jooksu või jalgrattasõidu ajal oma sammusagedust, sammupikkust, löögijõudu ja löögistiili, mis teeb jooksuvormi kohandamise reaalajas lihtsaks. Aktiivsusmonitor analüüsib su unemustreid ja aitab süvendada paremaid uneharjumisi ning samuti jälgib uneajal sinu hingamist. Seadmel on pikk aku kestvus, mis on kuni 16 päeva. Kiire 1-tunnise laadimisega saad Xiaomi Smart Band 8 aktiivsusmonitori aku täis laetud ning olla jälle igapäevaselt aktiivne.

  • Rohkem kui 200 trendikat kella ekraani kujundust koos eksklusiivsete AOD-ekraanidega.
  • 24-tunnine pulsisageduse jälgimine ning märguanded kui pulss on liiga kõrge.
  • Naiste tervise jälgimine.
  • Vere hapnikusisalduse jälgimine – vibratsioonihoiatused vere madala hapnikusisalduse korral.
  • Kogu päeva stressi jälgimine.
  • 10 erinevat jooksurežiimi.
  • Vitality skoor hindab kehalist vitaalsust ja teisendab selle skooriks, mis põhineb mõõdukal kuni jõulisel aktiivsusel, mida oled 7 päeva jooksul teinud.

Технические характеристики

Доступность товара