Apple iPhone 15 Pro 128 ГБ

  • Код товара: MTV03PX/A
Новый

1. Выбрать характеристики

Цвет продукта: тёмно-синий
Объем устройства:
Объем устройства:
Загрузка данных
Загрузка данных

В наличии! Доставка в течение 3 дней.

Дополнительная информация

Uus ja võimas titaanist iPhone 15 Pro.

iPhone 15 Pro'l on 6,1-tolline selge ja kirgas Super Retina XDR OLED ProMotioni ekraan, mis toetab adaptiivset värskendussagedust. Telefoni alati sisselülitatud ekraan näitab ka inaktiivses režiimis kellaaega, kuupäeva ja muud vajalikku infot. Dynamic Island, mis asub ekraani ülaosas, võimaldab interaktiivselt näha teavitusi, helitugevust, meediat ja muud. Tänu oma titaanist disainile on iPhone 15 Pro siiani kõige kergem ja vastupidavaim mudel. Uudne Action nupp võimaldab kiiret ligipääsu enda lemmikfunktsioonidele. Uusim A17 Pro protsessor koos kuuetuumalise graafikaga tagab parima võimekuse, kiiruse ja sujuva graafika. Mobiilimängud näevad välja kaasahaaravad koos üksikasjalike keskkondade ja realistlike tegelastega. Täiustatud 48 Mpix põhikaamera jäädvustab kõrge eraldusvõimega fotosid detailirohkelt ja värvikirevalt. Põhikaamera võimaldab mugavalt valida kolme fookuskauguse vahel – 24 mm, 28 mm ja 35 mm. Automaatne Night Mode kohandub hämarate valgustingimustega, mistõttu öisel ajal tehtud pildid on igati selged, detailsed ja teravad. Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d).

  • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
  • Tugev ja kerge titaanist korpus.
  • Täiustatud 6,1-tolline Super Retina XDR koos ProMotioni ekraaniga, mis toetab adaptiivset värskendussagedust ja on eredusega kuni 2000 nitti.
  • Läbi aegade kiireim nutitelefoni kiip A17 Pro koos kuuetuumalise graafikaga.
  • Uuendatud Pro kaamerasüsteem viib pildistamise uuele tasemele.
  • Täiustatud portreefoto režiim koos fookuse ja sügavuse juhtimisega.
  • TrueDepth esikaamera võimaldab teha teravaid ning värvikirevaid selfie’sid ja grupifotosid.
  • Kohandatav Action nupp.
  • USB-C laadimisühendus, mis võimaldab kiiret andmeedastust.

Статьи и видео по теме

artikli pilt

Что дает новая кнопка Action на iPhone 15 Pro?

Apple оснастила модели iPhone 15 Pro новой кнопкой Action, функции которой пользователь может задать самостоятельно.    Скоро в Эстонии поступят в продажу самые новые, самые мощные модели Apple iPhone – 15 Pro и 15 Pro Max.  Главным аппаратным изменением в этой серии моделей стало удаление детали, которая до сих пор имелась на всех моделях iPhone…