• Robottolmuimeja
  • Код товара: DEEBOT_N8_PRO

ECOVACS DEEBOT OZMO N8 PRO

Nutikas abiline, kes eemaldab efektiivselt tolmu vaipkatetelt ja väldib ka kokkupõrkeid.

ECOVACS DEEBOT OZMO N8 PRO on nutikas robottolmuimeja, mis sobib ideaalselt intensiivse ja põhjaliku puhastuse jaoks. Seade võimaldab salvestada ja kasutada mitme korruse navigeerimisandmeid, mistõttu sobib ta hästi kodudesse, kus on rohkem kui üks korrus. Robottolmuimeja imeb tolmu nii kõvapõrandalt kui vaipkatetelt, reguleerides sealjuures sõltuvalt kattest puhastusintensiivsust. Koos uusima harja ja puhastusrežiimiga Max+ puhastab seade vaipadest isegi juurdunud tolmu, mistõttu sobib robottolmuimeja ideaalselt kõikidele kassi- ja koeraomanikele, kes soovivad lemmikloomade karvu erinevatelt põrandapindadelt eemaldada. TrueDetect 3D tehnoloogia võimaldab robotil vältida ning minimeerida erinevaid kokkupõrkeid ja takerdumisi. DEEBOT OZMO N8 PRO imeb tolmu ja peseb põrandaid samaaegselt. Samal ajal kui seade teeb moppimistööd, saab vee kogust mobiilirakenduse abil vastavalt erinevatele vajadustele ja põrandatüüpidele muuta.

  • ECOVACS rakendus võimaldab robottolmuimejat juhtida ja jälgida igal ajal.
  • Üheaegselt saab salvestada kuni kaks kaarti ja neid saab soovi korral individuaalselt kohandada funktsioonidega nagu Virtual Boundary, mis takistab robotil teatud piirkondade puhastamist. Samuti saab määrata ka teatud alad üksikute puhastustoimingute jaoks.
  • TrueMapping laserpõhine kaardistamis- ja navigatsioonitehnoloogia võimaldab robottolmuimejal skaneerida ja kaardistada ümbrust kiiresti ja täpsemalt ning kavandada kõige tõhusamat puhastusteed.
  • Tänu ajastamisfunktsioonile saab seada robotile regulaarse aja, millal see kodu puhastaks.
  • Robottolmuimeja omab vaipade tuvastamise omadust. Seade tunneb ära vaiba ning reageerib sellele, valides seejärel võimsuse suurendamise vaipade imemise ajal või vaipade eiramise moppimise ajal, et leida parim puhastustoiming.
  • Kui seadme aku hakkab tühjaks saama, naaseb see automaatselt laadimisjaama. Peale laadimise lõppu alustab seade taas koristamist sealt, kus see pooleli jäi.
  • Seade ühildub ka Alexa ja Google Assistant'iga. Ühendage lihtsalt robottolmuimeja nutika kodu süsteemiga ja saate häälkäskluste abil seadet käivitada, peatada või seda laadida.

Общие характеристики

Вид

Robottolmuimeja

Тип пылесборника

Konteiner

Объем пылесборника

0.42 л

Влажная уборка

Да

Мощность мотора

40 Вт

Müratase

67 дБ

Список функций

Automaatne laadimine, kokkupõrkesensor, astmeandur, häälteated, mitme korruse kaardistamine, virtuaalsete piiride loomine, vaipade tuvastamine, ajastamisfunktsioon, laserkaardistamine ja navigeerimine

Характеристики аккумулятора

Время работы аккумулятора

110 мин

Время полной зарядки аккумулятора

4 ч

Размеры и вес

Ширина

35.3 см

Высота

9.4 см

Глубина

35.3 см

Вес

3.6 кг

Доставка через посылочный терминал

Нет

Содержание заводской упаковки

В комплекте

Robottolmuimeja, 2 x küljeharjased, mopiplaat, pestav puhastuslapp, 10 x ühekordsed puhastuslapid, filter, laadimisjaam

Ответственность продавца (гарантия)

Время предъявления претензии для частного клиента

24 месяцев

Гарантия производителя для бизнес-клиента

24 месяцев

Право на возврат товар в течение 14 дней

Tingimusel

Доступность товара

Обращаем внимание на то, что рассрочка – это услуга финансирования (потребительский кредит). Услугу рассрочки оказывает Telia Eesti AS (номер разрешения на деятельность услуги финансирования: 4.1-1/17, адрес: Мустамяэ теэ 3, 15033, Таллинн). До заключения сделки внимательно ознакомьтесь с условиями рассрочки, при необходимости посоветуйтесь со специалистом. Ставка затратности кредита составляет 26,23% в год на следующих показательных условиях: цена товара при оплате сразу – 500 €, плата за договор – 19,90 €; срок договора потребительского кредита – 48 месяцев; фиксированная процентная ставка, рассчитываемый ежемесячно с остатка кредита, – 21,9%. Общая сумма, выплачиваемая потребителем, – 779,85 €, в нее входит: платежи за товар – 500 €; расход по интрессу – 259,95 €; плата за договор – 19,90 €.