Samsung QN85C

  • 75'' QLED-teler
  • Код товара: QE75QN85CATXXH
Загрузка данных
Загрузка данных

В наличии! Доставка в течение 3 дней.

Дополнительная информация

Võimekas 4K teler, mis laseb tunnetada detaile igas stseenis.

75-tolline ekraan, 3840 x 2160 piksliline Ultra HD resolutsioon ja kaasaegseim QLED-ekraan tagavad telerivaataja jaoks suurepärase vaatajaelamuse ja tõetruud pildiefektid. 75-tollise ekraaniga teleri ekraanilt on mugav vaadata nii televisioonis edastatavat kui ka rakendustes pakutavat sisu. Teleri ekraanile on võimalik kuvada ka telefonist, arvutist kui ka erinevatelt muudelt andmekandjatelt pärit sisu. Teleri võimas Neural Quantum 4K protsessor aitab sul nautida 4K kogu võimsust tänu 4K AI täiustamisele. See muudab kaadrid automaatselt paremaks hoolimata originaalsisu kvaliteedist. Quantum Matrix tehnoloogia juhib detailselt Quantum Mini LED-e. Täpse valguse juhtimisega saad nautida suurepäraseid detaile nii pimedamates kui ka eredamates stseenides. Dolby Atmos pakub mitmemõõtmelist ruumilist heli, mis muudab kogu sisu maksimaalselt nauditavaks. NeoSlim disain jääb tänu õhukesele korpusele esmapilgul märkamatuks, minimalistlik disain sobitub iga interjööriga suurepäraselt.

  • Quantum Matrix tehnoloogia abil näed väiksemaidki detaile nii hämarates kui ka eredates kaadrites tänu Quantum Mini LEDide täpsele valgusjuhtimisele.
  • Naudi detaile 4K eraldusvõimega tänu HDR10+ värvikaardistusele, mis loob kontraste ning tagab täpsed värvitoonid.
  • Samsungi uued ülemiste kanalite kõlarid loovad kõrgel tasemel Dolby Atmose kogemuse, mis haarab mängija endasse, pakkudes sisu kõrval mitmedimensioonilist heli.
  • Motion Xcelerator Turbo+ tehnoloogial põhinev liikumise täiustusega kuni 4K 120 Hz, saad nautida sujuvat, ilma viivituseta ja uduse pildita mängimist.

Купите товар Samsung с маркировкой кампании, зарегистрируйте покупку и получите 150 € обратно на свой банковский счет. Как это работает?

  1. Приобретите товар кампании до 30.09.2023.
  2. Не позднее чем через 14 дней после покупки зайдите на сайт Samsung и зарегистрируйте свою покупку, следуя приведенным там инструкциями.
  3. Деньги будут зачислены на Ваш банковский счет в течение 35 дней после того, как запрос будет одобрен командой Samsung.

Ознакомиться с условиями кампании