Reolink W330

  • Код товара: WC810WAB4K03
Новый
Загрузка данных
Загрузка данных

В наличии! Срок доставки начиная c 21.06.2024.

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Nutikas kaamera koos valgustatud liikumisanduri ja sireeniga.

Reolink W330 on väikese suurusega ja laialdaste võimalustega turvakaamera, millel on kahe sagedusalaga võimekas WiFi ning suurepärane 4K resolutsiooniga pilt. Kaamerat on võimalik mugavalt ühendada ka võrgukaabli kaudu. Reolink W330 pakub inimeste ja sõidukite kujundeid analüüsiva kaameratehnoloogia abil täpset tuvastamist ja vähendab seega oluliselt valehäireid tühiste objektide liikumise kohta. Teavitustele on võimalik koheselt reageerida mobiilirakenduse kaudu ning kaameras sisalduva mikrofoni ja kõlari abiga saab kaamera vaateväljas oleva isikuga ka kahepoolselt suhelda. Kõik sündmused saad salvestada automaatselt kas kuni 128 GB MicroSD mälukaardile või Reolink Cloud pilvelahendusse, et suurendada turvalisust ja kättesaadavust. Kaamera on mõeldud kasutamiseks välitingimustes.

  • 4K resolutsioonis pildikvaliteet, mis jõuab seadmeni WiFi 6 ühenduse või võrgukaabli kaudu.
  • Tänu prožektorile on võimalik seadistada kaamera öörežiimil näitama, kas värvilist või mustvalget pilti.
  • Nutikas liikumise tuvastamine - saad hoiatuse, kui kaamera tuvastab inimese või sõiduki liikumise. Samuti saad seadistada, millal soovid teateid sisse lülitada, kas kogu aeg või kindla ajakava alusel.
  • Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saad kuulata ning rääkida inimesega, keda kaamera reaalajas tabab.
  • Kui kaamera avastab sissetungija, aktiveeruvad selle prožektorid ja sireen ning vajadusel saab seda käivitada käsitsi, et hirmutada potentsiaalset kurjategijat.
  • Väga vastupidav ja ilmastikukindel alumiiniumkorpus, mis vastab IP67 standardile.

Технические характеристики

Доступность товара