• Digiboks
  • Tootekood: DV8919X-TELIA

DV8919X-EE (Android)

Lisainfo

4K UHD toega digiboks, millega saad nautida Telia televisiooniteenust ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendusega. Vajalik on vaid Telia TV lepingu olemasolu ning stabiilne internetiühendus, mis jõuab digiboksi läbi võrgukaabli või üle WiFi võrgu. Telia TV Android digiboksi pult kasutab seadme juhtimiseks BLE (Bluetooth Low Energy) ühendust, mis säästab patareisid ning ei vaja otsenähtavust puldi ja digiboksi vahel, võimaldades digiboksi paigaldada näiteks teleri taha. Ostuga saad kaasa kõik kasutamiseks vajaliku: digiboksi, puldi koos kahe AAA patareidega ja vajalikud ühenduskaablid - UHD HDMI-kaabli ja võrgukaabli.

  • NB! Teleriga ühendamisel kasuta kindlasti komplektis sisalduvat HDMI-kaablit. Teiste HDMI-kaablite korral ei pruugi digiboksi ja teleri vaheline ühendus veatult toimida.
  • NB! Kui internet jõuab sinu koju läbi Telia ühenduse, siis parema Wifi leviala tagamiseks soovitame kasutada Telia Smart WiFI teenust.
  • Operatsioonisüsteemiks on Android 11, mis võimaldab Google Play poest alla laadida erinevaid rakendusi nagu Spotify, ERR, Jupiter ja Apple TV. Google Play poe kasutamiseks on vajalik digiboksis Google kontoga registreerumine.
  • NB! Digiboksiga ei saa Google Play poest alla laadida ega kasutada mõningaid rakendusi, mille kasutamine Telia TV digiboksiga on piiratud, näiteks Netflix.
  • Sisseehitatud Chromecast võimaldab peegeldada nutiseadmete sisu läbi digiboksi otse suurele TV ekraanile.
  • Pult toetab Google häälotsingut ning navigeerimist.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend digiboksile DV8919X-EE Android_EST_ENG_RUS

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Veelgi detailsem ülevaade: Telia Android TV digiboks DV8919X-EE

Oktoobris 2022 tuli Telia välja uue põlvkonna digiboksiga, mis pakub kasutajale kordi rohkem võimalusi kasutada erinevad rakendusi ning nautida väga kõrge pildikvaliteediga sisu.   Uue digiboksiga lisandus juurde hästi palju uusi termineid ja võimalusi, seega võtame need järjest ette ja selgitame lahti, mida uut Android TV digiboks DV8919X-EE meile pakub. A Android TV on Androidil…

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.