GoPro kaamerale

Tootekood: ARMTE-002


Ideaalne kaaslane erinevateks võteteks.

Juhi oma GoPro kaamerat mugavalt kinnitatava ja veekindla kaugjuhtimispuldiga kuni 180 meetri kauguselt. Eriti sobilik, kui paigaldad kaamera kohta, kus sa teda ei näe või temani ei ulatu. Võimaldab täielikku kaamera juhtimist, muuhulgas fotode ja videote tegemist ning seadistuste muutmist. Smart Remote 2.0 võimaldab juhtida kuni 50 kaamerat üheaegselt ja võrreldes eelkäijaga on puldi aku eluiga 40% pikem.


10 soovitust: e-poest leiab midagi kasulikku ja põnevat iga digitehnoloogia fänn

09.09.2016

Digitarga uudistetoimetajad Marie Elise Kont ja Taavi Õmblus said ülesandeks sobrada Telia e-poes põhjalikult ringi, et leida põnevaid, aga kasulikke nutividinaid. Nende valikusse mahtus midagi kasulikku, aga ka põnevat igale inimesele, kes digitehnoloogiatega iga päev vähegi kokku puudub. Tee oma elu lihtsamaks ja põnevamaks!


Loen edasi digitargast
LiikPult
Ühildub tootegaGoPro spordikaamerad
Jah
Komplektis sisaldubPult, võtmerõngakinnitus, randmepael, USB laadimiskaabel
Jah
12 kuud
24 kuud

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.




Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.