Garmin Forerunner 245 Music

Tootekood: 010-02120-31


GPS anduriga nutikas spordikell, mis jälgib su statistikat ja hindab su sooritusi.

Forerunner 245 spordikella abil saad jälgida oma treeningut ning taastumist, et saaksid olla paremini ette valmistunud eesolevateks võistlusteks või treeningtsükliks. Treeningu staatus on jõudluse mõõtmise funktsioon, mis arvutab automaatselt teie hiljutisi treeninguid ja sooritust arvesse võttes, kas treenid produktiivselt, oled oma soorituse tipus või pingutad üle. Seade võimaldab vaadata üleüldist treeningkoormust, mis mõõdab viimase 7 päeva treeningmahud ning võrdleb seda sinu optimaalse treeningmahuga arvestades sinu sportlikkust ja hiljutist treeningajalugu. Ühendades kella sobiva nutitelefoniga, saate oma randmelt lugeda sõnumeid, sotsiaalmeedia teavitusi, e-kirju ja palju muud. Lisaks võimaldab seade oma sisemällu salvestada kuni 500 lugu, mistõttu tuleb ühendada vaid Bluetooth kõrvaklapid kellaga ja nautida sportimisel oma lemmikuid muusikapalu.

LiikSpordikell
Jooks
Laetav aku
Jah
Jah
Jah
kuni 24 h
Jah
Bluetooth Smart, ANT+
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Ei
1 sek, Smart
Jooks, rattasõit, ujumine
Jah
Jah
Jah
Jah
Ei
Jah
Jah
Jah
Puudub
Elektrooniline
Jah
Jah
Jah
Ei
Jah, ANT+, Bluetooth Smart
Ei
Ekraani diagonaal3 cm
240 x 240 pikslit
TaustavalgustusJah
Laius4.2 cm
Kõrgus4.2 cm
Sügavus1.2 cm
Kaal38.5 g
Jah
20.4 cm
Komplektis sisaldubSpordikell, laadimisjuhe
24 kuud
Tingimusel
12 kuud

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.