• Spordikell
  • Tootekood: 010-01989-01

Garmin Fenix 5X Plus Sapphire


Sportlastele loodud kompaktne ja täisfunktsionaalne spordikell, mis aitab sind püstitatud eesmärkide saavutamisel.

Garmin Fenix 5X Plus on multisport GPS spordikell, mis on mõeldud nii sportlastele kui ka õues seiklejatele. Kõrgresolutsiooniline ja värviline displei tagab selge loetavuse igal ajal ka otsese päikesepaiste korral. Seadmel on optiline pulsimõõtja, mis vabastab su pulsivöö kandmisest. Sammulugemise- ja unejälgimise tugi koostöös pulsilugemisega annavad korraliku aktiivsuse ülevaate. Spordikell võimaldab kaardid ja muusika endaga alati kaasa võtta. Seadmel on sisseehitatud kaartide ja navigeerimisfunktsioon, et olla alati õigel kursil. Värviline TopoActive Euroopa kaart on optimiseeritud navigeerimise ja asukoha jälgimisega. Garmini treeningufunktsioonid annavad kasutajalt täpset füsioloogilist tagasisidet ning ka täpseid andmeid jooksudünaamika kohta, mis aitavad arendada nii üldist võimekust kui ka vormi. Lisaks saad seadmega kuulata muusikat otse oma kellast ning seadme sisemälu mahutab kuni 500 laulu. Kui spordikell on ühildatud nutitelefoniga, siis kuvatakse kõik nutiteavitused otse kella peal, ühtlasi saab ka neile vastata ja vaadata erinevaid sotsiaalmeedia uuendusi ning e-maile.

 


  • Lisatud kuni 16 GB värvilisi kaarte.
  • Garmin Trendline populaarsemate teekondade kaart.
  • Aku kestvus: kuni 13 tundi (GPS režiimis); kuni 32 tundi (UltraTrack režiimis); 20 päeva (kella režiimis).
  • Kellal on lisaks tavalisele GPS ja GLONASS’ile ka Galileo sateliitide vastuvõtja, et sa ei kaotaks signaali ka rasketes oludes.
  • Seadmel on Garmin Pay viipemakse võimekus. NB! Garmin Pay toimib hetkel vaid Swedbanki pangas. Mis riigid ja millised pangad toetavad Garmin Pay'd leiad lähemalt SIIT

 

LiikSpordikell
Sport, matk
Jah
Laetav aku
kuni 13 h
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Bluetooth Smart, ANT+
Jah
Jah
Ei
1 sek, Smart
Jooks, rattasõit, ujumine
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Baromeetriline
Elektrooniline
Jah
Jah
Jah
Ei
Jah, ANT+, Bluetooth Smart
Ei
240 x 240 pikslit
Ekraani diagonaal2.8 cm
TaustavalgustusJah
Laius5.1 cm
Jah
Kõrgus5.1 cm
Sügavus1.8 cm
Kaal96 g
Komplektis sisaldubSpordikell, laadimisjuhe
24 kuud
12 kuud
Tingimusel

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.