• Tootekood: NX.AYCEL.006

Acer Aspire Vero

Lisainfo

Keskkonnasõbralik sülearvuti, mis on valmistatud taaskasutatud plastmassist.

15,6-tollise IPS ekraaniga Acer Aspire Vero sülearvuti hoolitseb selle eest, et kõik sulle olulised tööd saavad tehtud. Surfa internetis ja naudi meelelahutust seal, kus soovid. Sülearvuti töötab jõudsal Intel Core i5 protsessoril, olles kiire ja võimekas. 8 GB põhimälu ning 512 GB SSD ketas pakuvad piisavat salvestamisruumi sinu piltidele, videodele ning arvukatele rakendustele. Sülearvuti töötab Microsoft Windows 11 Home operatsioonisüsteemil.

  • Arvuti on valmistatud taaskasutatud plastmassist, mis säästab umbes 21% CO2 emissioonidest.
  • Sülearvuti on kokku pandud kasutades tavalisi kruve, et seda oleks vajadusel lihtne parandada või sellele uusi komponente lisada. Eluea lõpul saab seda ka imelihtsalt taaskasutusse suunata.
  • Aspire Vero loomisel ei ole kasutatud keskkonda reostavatest kemikaalidest koosnevat värvi. Sülearvuti on täielikult värvivaba.
  • Eco+ režiim - nutikas akuhalduse rakendus, mis aitab seadme aku energiatõhusust kontrollida.
  • Sülearvuti on pakendatud taaskasutatavate materjalide sisse, et vähendada keskkondlikku jalajälge.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend sülearvutile Acer Aspire Vero

Tutvu sülearvuti Acer Aspire Vero omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.