Philips 8507

  • 43'' LED-teler
  • Tootekood: 43PUS8507/12
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

4K UHD LED Android TV koos kolmekülgse Ambilightiga.

43-tollise ekraaniga Philips 8507 teleri ekraanilt on väga mugav vaadata nii televisioonis edastatavat sisu kui ka kõike seda, mida erinevad rakendused pakuvad. Telerit on võimalik kasutada ka sisu mahamängimiseks nii telefonist, arvutist kui ka erinevatelt andmekandjatelt. Teler ühildub kõigi peamiste HDR-vormingutega, mistõttu saad nautida sügavamaid varje, eredamaid valguslaike ja tõetruusid värve nii telesarjade vaatamisel kui ka videomängude mängimisel. Kolmekülgne Ambilight valgus muudab filmid, sarjad ja mängud kaasahaarvamaks ning muusikat saadavad valgusefektid. Teleri 3840 x 2160 piksline Ultra HD resolutsioon, pildiparandustehnoloogia ning mitmete lisadega sisu teevad sellest telerist tõelise meistriteose, mis kingib vaatajaile elamusterohkeid hetki.

Telia TV digiboksita

Sellele telerile saad Google Play rakenduste poest alla laadida Telia TV rakenduse, mille abil saad Telia TV teenust kasutada ilma digiboksita. Loen lähemalt

  • Philipsi pildimootor P5 Perfect tagab, et pilt on sama suurepärane kui su lemmiksisu. Üksikasjad on märgatavalt sügavamad. Värvid on erksad ja nahatoonid loomulikud.
  • Tänu Dolby esmaklassiliste heli- ja videoformaatide toele edastatakse tõetruu pildi ja heliga HDR-sisu.
  • DTS Play-Fi abil saad ühendada oma Philipsi teleri mis tahes toas asuvate ühilduvate kõlaritega.
  • Google Assistanti tugi.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Philips 8507 telerile_EST

Tutvu teleri Philips 8507 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus