• 55'' OLED-teler
  • Tootekood: 55OLED707/12

Philips 707

Lisainfo

Vaata. Mängi. Lase end kaasa haarata.

55-tollise ekraaniga Philips 707 teleri ekraanilt on väga mugav vaadata nii televisioonis edastatavat sisu kui ka kõike seda, mida erinevad rakendused pakuvad. Telerit on võimalik kasutada ka sisu mahamängimiseks nii telefonist, arvutist kui ka erinevatelt andmekandjatelt.. OLED-teler pakub tõetruid elamusi koos nauditava vaatamiskogemusega ka nõudlikumale vaatajale, olles kui isiklik meelelahutusmasin sinu kodus. Ambilight valgus muudab filmid ja mängud kaasahaaravamaks ning muusikat saadavad valgusefektid. Teleri 3840 x 2160 piksline Ultra HD resolutsioon, pildiparandustehnoloogia ning mitmete lisadega sisu teevad sellest telerist tõelise meistriteose, mis kingib vaatajaile elamusterohkeid hetki.

Telia TV digiboksita

Sellele telerile saad Google Play rakenduste poest alla laadida Telia TV rakenduse, mille abil saad Telia TV teenust kasutada ilma digiboksita. Loen lähemalt

  • Philipsi OLED-teleri elutruu pilt on alati suurepärane, isegi kui seda vaadata nurga alt. Must on alati must ning sa näed kõiki detaile nii varjus kui ka heledates piirkondades.
  • Philipsi Ambilightiga tundub iga moment käegakatsutavam. Teleri ümber olevad nutikad LED-tuled reageerivad ekraanil toimuvale ja tekitavad kaasahaarava kuma.
  • Pildiparandusmootor P5 AI Perfect võimaldab nautida tõetruud detailsust ja kontrastsust ning rikkalikke värve ja sujuvat liikumist iga lemmiksisu vaatamisel.
  • Ühildub kõikide peamiste HDR-formaatidega, sealhulgas Dolby Vision.
  • Dolby Visioni ja Dolby Atmose abil on filmide, telesaadete ning mängude pilt ja heli imelised.
  • Ülikiire latentsus 120 Hz, G-Sync, VRR, Freesync võimaldavad mängida ilma piiranguteta. HDMI 2.1-toega Philipsi teler võimaldab maksimaalselt ära kasutada oma järgmise põlvkonna mänguvarustust, millel on tundlik mängurežiim ja uskumatult sujuv pilt.
  • DTS Play-Fi abil saad ühendada oma Philipsi teleri mis tahes toas asuvate ühilduvate kõlaritega.
  • Google Assistanti ja Amazon Alexa tugi.

Kasulikud lingid

Energiamärgis

Tootja kasutusjuhend Philips 707 telerile_EST

Tutvu teleri Philips 707 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.