Samsung Galaxy Fold4 256 GB

 • Tootekood: SM-F936BZKBEUE

1. Valin omadused

Toote värv: must
Seadme mälumaht:
Seadme mälumaht:
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Kokkuvolditult telefon, avatult tahvelarvuti.

Nutitelefon on puuteekraaniga mobiiltelefon, millega saad kasutada internetti ja internetipõhiseid rakendusi, teha pilte, videosid, helistada, saata sõnumeid ja tarbida voogedastusteenuseid (näiteks Telia TV-d). Suletult on Samsung Galaxy Fold4 võimekas 6,2-tollise ekraaniga nutitelefon. Telefoni lahti voltides avaneb 7,6-tolline kuni 120 Hz värskendussagedusega Dynamic AMOLED 2X ekraan, mis kuvab kirkaid ja rikkalikke värve. Fold4’l on kompaktne disain, mis mahub ühte kätte – nii on parem trükkida kui ka rakendusi kasutada, just nagu tavalistel nutitelefonidel. Voltides telefoni lahti koged suurepärast mängu- ja vaatamiskogemust 7,6-tollisel ekraanil, millel on parem pikslite struktuur ja oluliselt eredam ekraan, kui eelmisel Fold3 mudelil. Suurel ekraanil saad korraga teha mitut asja: pääsed ligi oma tööfailidele, oled kaaslastega ühenduses ning samuti võid kirjutada veebikohtumise ajal. Täiustatud tegumiriba on paigutatud automaatselt ekraani alaossa. Tegumiribalt saad libistades avada mugavalt mitut veebiakent või käivitada sama rakendust kõrvuti kaks korda, et võrrelda sisu. Galaxy Fold4 kaamera peamine, 50 Mpix sensor, on võrreldes eelmise mudeliga suurem ning 23% valgustundlikum, mistõttu saad ööfotograafia viia täiesti uuele tasemele. Telefoni südameks on kiire ja võimas kaheksatuumaline Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 protsessor ja põhimälu 12 GB. Põhiekraan on valmistatud Samsungi õhukesest klaasist, mis on vastupidavam ja kriimustuste kindlam. Eesmine välimine ekraan kannatab tänu Corning Gorilla Glass Victus+’ile ka põrutusi.

 • NB! Toote komplekti ei kuulu laadimisadapter ja kõrvaklapid.
 • Selleks, et saaksid telefoniga 5G-d kasutada, kontrolli, kas sinu mobiilipakett toetab 5G-d. Loen lähemalt
 • Tipptasemel kaamera - Galaxy Fold4 kaameral on 3 x optilise suumiga ööfotograafia funktsiooniga 50 Mpix põhiobjektiiv.
 • Nutitelefonil on kolm tagumist kaamerat: 50 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix.
 • 8K videosalvestus.
 • Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 protsessor tagab enneolematu võimsuse.
 • Veekindluse tase IPX8.
 • Tugev alumiiniumist raam.
 • Täiustatud ekraan on 10% tugevam tänu Ultra Thin Glass tehnoloogiale. Välimine ekraan on valmistatud tugevast Corning Gorilla Glass Victus+ klaasist.
 • Telefoni toidab mahukas 4400 mAh aku, mis kasutab oma võimsust tõhusalt ning peab vastu kogu tööpäeva.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend nutitelefonile Samsung Galaxy Fold4_EST

Telefoni Samsung Galaxy Fold4 seadistamise juhised

Tutvu nutitelefoni Samsung Galaxy Fold4 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Volditav telefon: Samsung Galaxy Fold 4

Samsung Galaxy Fold 4 on praeguse hetke kõige parem volditava ekraaniga telefon. Erinevalt sama tootja Flip-ist, mis rõhub, kergusele ja kompaktsusele on Fold nii-öelda ülemise otsa pill ning siin ei ole kokku hoitud ei võimsuse ega omaduste pealt.   Kuna konkureerivate tootjate sarnaseid mudeleid siinmail ei müüda, ongi volditavate seadmete lipulaeva roll Fold-i kanda. Kas ja…

Tehnilised andmed

Toote saadavus