• Aktiivsusmonitor
  • Tootekood: 010-01789-21

Garmin Vivosport S/M


Nutikas GPS toega aktiivsusmonitor Garmin Vivosport hoiab aktiivsusel targalt silma peal.

Silmanähtavalt õhukese korpuse disaini, mugava silikoonrihma ning värvilise puutetundliku ekraaniga aktiivsusmonitor Garmin Vivosport on loodud jälgimaks sinu treeninguid, ööpäevast aktiivsust, kellaaega, läbitud vahemaad ning samme, uneaktiivsust ja kalorikulu. Seadme GPS on eeliseks õues treenimisel: jooksu-, kõnni-, või rattateekond on Garmin Connect kontole sünkroniseeritud ning hiljem on mugav läbitud treeningradu vaadata ka tagantjärele. Seade mõõdab südame löögisagedust randmelt, mistõttu on võimalik treenida ilma pulsivööta. Aktiivsusmonitori igapäevasel kandmisel ei pea muretsema oma aktiivsuse, ega keha stressitaseme pärast, nutikas abimees teavitab tähelepanekutest ning jagab juhtnööre kui selleks vajadus peaks tekkima.

 

 


  • Treeni sees või väljas. Sisse ehitatud GPS aitab ka välitreeninguid täpselt jälgida.
  • Õhukese profiiliga ja mugav käe ümber.
  • Aku kestvus kuni 7 päeva kella režiimis või 8 tundi GPS režiimis.

 

 

LiikAktiivsusmonitor
kuni 7 päeva
kuni 50 m
Laetav aku
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Bluetooth Smart, ANT+
Windows 10 Phone, Android 4.3 ja kõrgem, iOS 8.0 ja kõrgem
Garmin Connect - al.iOS 6, Android 4.3, Bluetooth 4.0
SMS, sissetulev kõne, rakenduste teavitused
Ei
SammulugejaJah
Jah
Jah
Jah
Laius2.1 cm
Kaal24 g
18.8 cm
Komplektis sisaldubAktiivsusmonitor, laadimisjuhe
24 kuud
24 kuud
Tingimusel

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.