Transport e-poest soetamisel

Kauba kohaletoimetamise hinnad:

- tulen kaubale ise Telia esindusse järgi - 2,90 €

- tellin kauba pakiautomaati - 2,90 €

- kauba toob kuller - 5,90 €

Kauba tellimine Telia esindusse

Tellimuse vormistamisel on võimalik määrata, millisest esindusest seadmed kätte saad ning teada saada, millal kaup kohale jõuab. E-pood kuvab sulle vaid need esindused, kus soovitud kaup olemas on..

Telia esinduste kontakte vaata siit 

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati

Omniva on kiire ja mugav pakiteenus nii saajale kui saatjale. Unikaalsed välitingimustes pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste juures ja neile saab ligi nii autoga, jalgsi kui ühistranspordiga. Omniva pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt, nii saad valida just sulle sobiva aja paki vastuvõtmiseks või saatmiseks.

Loe lähemalt Omniva kohta siit

Kauba tellimine Itella SmartPOST pakiautomaati

Itella SmartPOSTi pakiautomaat on kui „iseteeninduslik postkontor“. SmartPOSTi Pakiautomaadid asuvad alati hea sisekliimaga kaubanduskeskustes, mis õhtuti kaua avatud ning mille juures on head parkimistingimused. 

Loe lähemalt Itella SmartPOSTi kohta siit 

Kauba tellimine DPD pakiautomaati või pakirobotisse

DPD pakub jõudsalt laienevat ja mugavatele asukohtadele keskenduvat pakiteenust pakkide vastuvõtmiseks ja saatmiseks. Kõik DPD pakiautomaadid ja pakirobotid asuvad lihtsasti ligipääsetavates välitingimustes ning on avatud ööpäevaringselt.

Loe lähemalt DPD kohta siit

Kauba kohaletoomine kulleriga

Kulleriga kohaletoomise saad tellida ainult Eesti piires. E-poest on võimalik tellida ka kauba kohaletoomine sinu aadressist erinevale aadressile – nii saad ostetud toote saata näiteks sõbrale kingitusena. Sel juhul tuleb juba ostu sooritamisel märkida õige aadress ning kauba vastuvõtja nimi. Samuti palume ostu kulleriga vormistamisel valida ka kuupäev ja kellaaeg, millal soovid kauba kätte saada. Lisainfo lahtrisse võid panna kirja täpsustava info paki vastuvõtja kohta või teated võimalikest takistustest (maja fonolukk ei tööta, õues on kuri koer vms).

Kauba toimetavad sinuni kullerfirmad DPD, Omniva.

Kui tellitud kaup ei jõua lubatud ajaks sinuni, anna sellest teada telefonil 123 või pöördu Telia esindusse.