Reolink Go Plus

  • Tootekood: B4GB2K01
Uus
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 19.06.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Nutikas akuga 4G turvakaamera.

Reolink Go Plus on akutoitega kaasaskantav turvakaamera, millel on 4G andmeside tugi. Sõltumata WiFi levi olemasolust saad turvakaameraga ja andmeside paketiga jälgida oma kõige tähtsamat vara kõikjal, kus leidub mobiililevi. Muretseda pole tarvis elektrivoolu olemasolu pärast, sest kaameral on taaslaetav aku. Kaamerale on võimalik lisaks juurde soetada ühilduv päikesepaneel, mis pakub veelgi rohkem mugavust katkematuks toiteks ja valveks. Reolink Go Plus pakub inimeste ja sõidukite kujundeid analüüsiva kaameratehnoloogia abil täpset tuvastamist ja vähendab seega oluliselt valehäireid tühiste objektide liikumise kohta. Teavitustele on võimalik koheselt reageerida mobiilirakenduse kaudu ning kaameras sisalduva mikrofoni ja kõlari abiga saab kaamera vaateväljas oleva isikuga ka kahepoolselt suhelda. Kõik sündmused saad salvestada automaatselt kas kuni 128 GB MicroSD mälukaardile või Reolink Cloud pilvelahendusse, et suurendada turvalisust ja kättesaadavust. Kaamera on mõeldud kasutamiseks välitingimustes.

  • Turvakaamera on juhtmevaba ning töötab ilma WiFi ühenduse ja elektrita. Kaamera töötamiseks on vajalik vaid andmeside pakett. Mugavaks aku laadimiseks soovitame juurde soetada päikesepaneeli.
  • 4-megapikslise 2K resolutsiooniga akukaamera toodab teravat ja selget pilti.
  • Nutikas liikumise tuvastamine - saad hoiatuse, kui kaamera tuvastab inimese või sõiduki liikumise. Samuti saad seadistada, millal soovid teateid sisse lülitada, kas kogu aeg või kindla ajakava alusel.
  • Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saad kuulata ning rääkida inimesega, keda kaamera reaalajas tabab.
  • Kaamera infrapuna LEDid tagavad suurepärase pildikvaliteedi öiste salvestuste jaoks, mistõttu on see ideaalne välitingimustes, kus ei ole ala alati hästi valgustatud.
  • Turvakaamera korpus on vastupidav tugevale kuumusele, niiskusele ja külmale.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Reolink 4G akutoitega turvakaameratele_EST

Tutvu turvakaamera Reolink Go Plus omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus