Reolink P324

  • Tootekood: PC520AD2K01
Uus
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte alates 21.06.2024.

Lisainfo

Lisainfo

Nutikas turvakaamera PoE ühendusviisiga.

Reolink P324 on nutikas turvakaamera, mille puhul nii toide kui võrguühendus tuleb läbi sama võrgukaabli. See teeb paigalduse lihtsamaks, sest voolujuhet ei ole vaja eraldi vedada. Reolink P324 pakub inimeste ja sõidukite kujundeid analüüsiva kaameratehnoloogia abil täpset tuvastamist ja vähendab seega oluliselt valehäireid tühiste objektide liikumise kohta. Teavitustele on võimalik koheselt reageerida mobiilirakenduse kaudu. Kõik sündmused saad salvestada automaatselt kas kuni 256 GB MicroSD mälukaardile, Reolink Cloud pilvelahendusse, kuid erilahenduste korral ka videosalvestusseadmesse või FTP serverisse. Kaamera on mõeldud kasutamiseks välitingimustes.

  • Tänu Power over Ethernet (PoE) tehnoloogiale saab välitingimustes kasutatav valvekaamera edastada videoid ja saada voolu vaid ühe võrgukaabli kaudu.
  • 2560 x 1920 pikslise resolutsiooniga kaamera salvestab teravaid ja selgeid videomaterjale. 18 infrapuna LEDi tagavad selge pildi ka pimedates oludes kuni 30 meetri kauguselt. Kaamera salvestab ka häält.
  • Nutikas liikumise tuvastamine - saad hoiatuse, kui kaamera tuvastab inimese või sõiduki liikumise.
  • Turvakaamera korpus on vastupidav tugevale kuumusele, niiskusele ja külmale.

Kasulikud lingid

Tootja kiirjuhend Reolink WiFi ja PoE turvakaameratele_EST

Tutvu turvakaamera Reolink P324 omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tehnilised andmed

Toote saadavus