Apple AirTag

  • Tootekood: MX532ZM/A
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Apple AirTag on lihtne abimees, mis aitab leida su tähtsad asjad alati kiirelt üles.

Apple AirTag on nutikas seade, mis aitab sul oma asjade asukoha teha kindlaks igal ajal. Kinnita AirTag oma võtmete külge või aseta see oma rahakotti ning otsides saad seadme rakenduse või Siri abil piiksuma panna. Find My rakenduse abil saad oma esemete asukohal alati silma peal hoida.

  • Telefonis oleva Find My rakenduse radariga saad lihtsalt enda või oma pere asjade asukohta leida.
  • AirTag'il on sisseehitatud kõlar, millega saab heli abil asju leida. Samuti võib paluda kiirelt abi ka Sirilt, et leida oma kadunud asjad.
  • Seade saadab välja turvalisi Bluetooth signaale, mis leiavad erinevad seadmed, mis on sisestatud Find My rakendusse. AirTag'i asukoht saadetakse läbi iCloudi seadmetesse.
  • Sinu andmed on alati kaitstud. Kogu lokaliseerimise protsess on anonüümne ning krüptitud hoidmaks turvalisust.
  • Precision Finding täpne asukoha tuvastamine toimib iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max ja iPhone 14 Plus mudelitega.

Kasulikud lingid

Tutvu Apple AirTag'i omadustega

Tootja kasutusjuhend Apple Airtagile

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Apple’i täppisotsing aitab üles leida sõpru ja asju

Kas oled kunagi kaotanud oma võtmeid, rahakoti või kõrvaklappe? Või oled tahtnud leida oma sõpru rahvarohkes kohas? Kui sul on iPhone 15, siis palju õnne – iPhone 15 on varustatud Apple’i täppisotsingu funktsiooniga, mis võimaldab leida oma asju ja inimesi täpselt ja kiiresti.   Täppisotsing (Precise Find) on üks kasulikumaid funktsioone, mida tutvustati esmakordselt iPhone…

Tehnilised andmed

Toote saadavus