Garmin Vivoactive 4S

  • Tootekood: 010-02172-13

1. Valin omadused

Toote värv: must
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Nutikas GPS’iga spordikell, mis sobib ideaalselt aktiivse elustiiliga inimestele.

Garmin Vivoactive 4S on nutikas spordikell, mis võimaldab jälgida oma heaolu ja tervist ööpäevaringselt. Kellaga saab mugavalt jälgida oma hingamist, menstruaaltsüklit, stressitaset, une kvaliteeti, südame löögisagedust, keha niiskusetaset ja palju muud. Seadmele saab laadida muusikat, et saaksid oma lemmikuid lugusid kuulata ilma telefonita. Õues toimetades jälgib seade GPS’iga valitud tegevuse üksikasju ilma telefoni ühenduseta. Lisaks on nutikellas kergesti jälgitavad, animeeritud kardio-, jõu-, jooga- ja pilatese treeningkavad, mida kuvatakse kella ekraanile. Valida võib eellaaditud animeeritud treeningkavade vahel või laadida sobiv kava Garmin Connect rakendusest. Kui spordikell on ühildatud nutitelefoniga, siis kuvatakse kõik nutiteavitused otse kella peal, ühtlasi saab ka neile vastata ja vaadata erinevaid sotsiaalmeedia uuendusi ning e-maile. Vivoactive 4 spordikellal on sisseehitatud Garmin Pay viipemakse, ühilduvate pankadega võimaldab see jätta koju oma nutitelefoni ja rahakoti ning soetada endale peale treeningut miskit meeldivat otse oma randmelt.

  • Garmin Pay makselahendust ei toeta Eestis kõik pangad. Vaata lähemalt SIIT, millistes Eesti pankades Garmin Pay toimib.
  • Vastupidav Corning Gorilla Glass 3 kellaklaas.
  • Rohkem kui 20 erinevat eelsalvestatud GPS ja siseruumide spordirakendust.
  • Kella saab laadida muusikat sealhulgas Spotify, Amazon Music või Deezer kontodel koostatud esitlusnimekirjad ning ühendada Bluetooth kõrvaklappidega telefonivaba kuulamise jaoks.
  • Aku kestvus kuni 7 päeva kellarežiimis, 15 tundi GPS-režiimis ning 5 tundi GPS ja muusika režiimis.

Kasulikud lingid

Tutvu Garmin Vivoactive 4S spordikella omadustega lähemalt siit