Fitbit Ionic

Tootekood: FB503GYBK-EU


Nutikas GPS toega aktiivsusmonitor meelitab aktiivsusele.

Aktiivsusmonitor Fitbit Ionic paistab silma oma moeka disaini ja nutikate spordilahenduste poolest.
Kiire ja mugav võimalus randmerihma vahetuseks, valikus S või L rihm, mis mõlemad kuuluvad müügikomplekti. Seade mille abil saab jälgida treeninguid, ööpäevast aktiivsust, kellaaega, läbitud vahemaad ning samme, uneaktiivsust ja kalorikulu. Jooksu-, kõnni-, või rattateekond on GPS toel kontole sünkroniseeritud ning läbitud treeningrajad on läbivaadatavad millal soov või vajadus tekib. SmartTrack tuvastab tehtava spordiala ning laeb selle info iseseisvalt rakendusse. Võimalus erinevate ekraanikuvade valimiseks ning muutmiseks, võimalus kuni 300 laulu salvestamiseks muudab treeningute kvaliteeti ja lisab meeldivust.

 


Kuidas kustutada Fitbit aktiivsusmonitori andmed?

07.11.2019

Fitbiti kogutud info on võimalik kaotada, kuid see võib võtta kuni kolm kuud.   Uudis, et Google ostab Fitbiti 2,1 miljardi dollari eest on paljudele aktiivsusmonitori kasutajatele tulnud suure üllatusena. Varsti on kogu Fitbiti kätte usaldatud info Google’i käes ja me ei tea, kuidas seda hoitakse ja kasutatakse. Google on lubanud isiklikke andmeid mitte kunagi…


Loen edasi digitargast
LiikAktiivsusmonitor
Laetav aku
kuni 5 päeva
kuni 50 m
Jah
Jah
SammulugejaJah
Jah
Jah
Jah
Ei
Bluetooth 4.0
Jah
Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 ja kõrgem, iPhone 4S ja uuem, Android 4.3 ja uuem
Fitbit OS
SMS, sissetulev kõne, kalendri märkmed
Ei
Laius2.9 cm
Kõrgus2.1 cm
Kaal50 g
20.6 cm
Jah
Komplektis sisaldubAktiivsusmonitor, 2 erineva suurusega randmerihma (S/L), MicroUSB kaabel
24 kuud
12 kuud
Tingimusel

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.