Garmin Vivosport S/M

Tootekood: 010-01789-21


Nutikas GPS toega aktiivsusmonitor Garmin Vivosport hoiab aktiivsusel targalt silma peal.

Silmanähtavalt õhukese korpuse disaini, mugava silikoonrihma ning värvilise puutetundliku ekraaniga aktiivsusmonitor Garmin Vivosport on loodud jälgimaks sinu treeninguid, ööpäevast aktiivsust, kellaaega, läbitud vahemaad ning samme, uneaktiivsust ja kalorikulu. Seadme GPS on eeliseks õues treenimisel: jooksu-, kõnni-, või rattateekond on Garmin Connect kontole sünkroniseeritud ning hiljem on mugav läbitud treeningradu vaadata ka tagantjärele. Seade mõõdab südame löögisagedust randmelt, mistõttu on võimalik treenida ilma pulsivööta. Aktiivsusmonitori igapäevasel kandmisel ei pea muretsema oma aktiivsuse, ega keha stressitaseme pärast, nutikas abimees teavitab tähelepanekutest ning jagab juhtnööre kui selleks vajadus peaks tekkima.

 

 


Väike, aga tubli Garmin Vivosport

20.06.2018

Aktiivsusmonitor pole enam ammu mingi uudisasi. Seda kasutavad sajad tuhanded inimesed, kes loodavad nutika seadme abil oma füüsilisel arengul silma peal hoida. Neid kannavad pea kõik terviseteadlikud kodanikud alates kooliõpilastest ja lõpetades pensionäridega.   Kas tõesti on maailmas veel liiga vähe aktiivsusmonitore, käis mu peast läbi mõte, kui sain testimiseks Garmin Vivosporti aktiivsusmonitori. Juba Garminil…


Loen edasi digitargast
LiikAktiivsusmonitor
kuni 7 päeva
kuni 50 m
Laetav aku
Jah
Jah
Jah
Jah
Bluetooth Smart, ANT+
Jah
Windows 10 Phone, Android 4.3 ja kõrgem, iOS 8.0 ja kõrgem
Garmin Connect - al.iOS 6, Android 4.3, Bluetooth 4.0
SMS, sissetulev kõne, rakenduste teavitused
Ei
SammulugejaJah
Jah
Jah
Laius2.1 cm
Jah
Kaal24 g
18.8 cm
Komplektis sisaldubAktiivsusmonitor, laadimisjuhe
Tingimusel
24 kuud
24 kuud

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.