Samsung Galaxy Fit e

Tootekood: SM-R375NZWASEB


Kompaktne ja lihtne aktiivsusmonitor, mis aitab jälgida sinu päevast aktiivsust.

Samsung Galaxy Fit e on kuni 50 meetrit veekindel klassikaline aktiivsusmonitor, mis võimaldab jälgida oma aktiivsust, samme, läbitud vahemaad, kaloreid ja und. Seadmel on pikk aku kestvus, mis on kuni 7 päeva. Aktiivsusmonitoril on sisseehitatud pulsimõõtja, mis tähendab, et te ei vaja täiendavalt seadmega kasutamisel pulsivööd. Ühendus aktiivsusmonitoriga toimib läbi Bluetooth 5.0 tehnoloogia.


3 aktiivsusmonitori noorele kasutajale

17.02.2020

Võrreldes paarikümne aasta taguse ajaga, liigutavad tänapäeva noored ennast hulga vähem. Mõned usinamad käivad õnneks küll trennis või huviringis, kuid üldiselt võiks olukord kehalise aktiivsuse osas siiski parem olla.   Põhjuseid selleks on muidugi mitmeid, kuid üheks peamiseks on kõiksugu digi-ja nutiseadmete pealetung ning ajaviitmine ekraanide eest. Õnneks aga on nii, et seal kus peitub…


Loen edasi digitargast
LiikAktiivsusmonitor
Laetav aku
kuni 7 päeva
kuni 50 m
Jah
Jah
SammulugejaJah
Jah
Jah
Jah
Ei
Bluetooth 5.0
Galaxy Wearables
Jah
Android 5.0 ja uuem versioon, iOS 9.0 ja uuem versioon
SMS, sissetulev kõne, rakenduste teadaanded, kalendri märkmed
Ei
Kaal15 g
Laius1.6 cm
Kõrgus4 cm
Jah
22 cm
Komplektis sisaldubAktiivsusmonitor, laadimisjuhe, kiirjuhend
24 kuud
12 kuud
Jah

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.