• Aktiivsusmonitor
  • Tootekood: FB410RGLV-EU

Fitbit Charge 3 SE


Soliidse disaini, randmelt pulsilugejaga ja selge ekraaniga aktiivsusmonitor.

Fitbit Charge 3 on elegantne aktiivsusmonitor, mis võimaldab jälgida oma aktiivsust, samme, kaloreid, läbitud vahemaad ja und. Seade jälgib automaatselt kerge, sügava ja REM-une faasi kestust ning annab ülevaate öö kohta. Reaalajas on võimalik vaadata, millises treeningtsoonis parasjagu treenid, et teada saada, kuidas see avaldab mõju sinu treeningutele. Lisaks võimaldab Fitbit jälgida naistel ka oma igakuiseid tsükleid. Fitbit Charge 3’l on pikk aku kestvus, mis on kuni 7 päeva. Aktiivsusmonitoril on sisseehitatud pulsimõõtja, mis tähendab, et ei ole vaja täiendavalt seadmega kasutada pulsivööd. Ühendades Fitbit Charge 3 oma telefoni GPS-iga on võimalik näha distantsi ja tempot otse seadme ekraanil välitreeningute ajal.


  • NB! Fitbit seadmed ei ühildu mitmete Huawei telefonidega ja võivad vajada eriseadistusi kasutades neid teiste Android telefonidega. Rohkem infot all olevatelt linkidelt.
    Ühilduvust telefonidega kontrolli SIIN ning saa juhiseid Fitbit seadmete kasutamisel Android telefonidega SIIT.
  • Ekraani taustavalgus kohandub automaatselt vastavalt valgustingimustele, mis muudab andmete vaatamise igasugustes tingimustes lihtsamaks.
  • Aku kestvus kuni 7 päeva.
  • 24/7 randmelt pulsi lugemine.
  • Jälgib ja aitab analüüsida unekvaliteeti.
  • Kaasas nii S (14-18 cm) kui L (18-22 cm) suuruses rihm. (Special Editionil on lisaks veel üks must tavaline rihm)

 

Kasulikud lingid

Kasutusjuhend Fibit Charge 3 aktiivsusmonitorile EST

LiikAktiivsusmonitor
kuni 7 päeva
kuni 50 m
Laetav aku
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Bluetooth 4.1
SMS, sissetulev kõne, rakenduste teadaanded, kalendri märkmed
Windows 10, iOS 10 ja uuem, Android 5.0 ja uuem
Fitbit
Ei
SammulugejaJah
Jah
Jah
Kaal52 g
Jah
18 cm
Komplektis sisaldubAktiivsusmonitor, S ja L suuruses rihmad, tavaline must rihm, laadimiskaabel
24 kuud
24 kuud
Tingimusel

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.