• Aktiivsusmonitor
  • Tootekood: 010-01995-20

Garmin Vivosmart 4 S/M


Stiilne aktiivsusmonitor, mis jälgib sinu päevast aktiivsust.

Garmin VivoSmart 4 aktiivsusmonitor jälgib sinu treeninguid, ööpäevast aktiivsust, kalorikulu, läbitud vahemaad, läbitud korruseid ja tegevuse intensiivsust ning kellaaega. Seade sisaldab täiustatud une seiret REM unega ja hindab öösel vere hapnikusisalduse taset randmepõhise Pulse Ox2-sensoriga. Vivosmart 4 pakub spetsiaalseid tegevuste taimereid jalutuskäikudel, jooksmisel, jõutreeningutel, jooga harjutustel, basseinis ujumisel ja muudel aktiivsustel. Andmed treeningust lisatakse Garmin Connect kontole järgmise sünkroniseerimisega ning sealt saad oma treeningut ka vaadata tagantjärgi. Seade mõõdab südame löögisagedust randmelt, mistõttu annab seade vabaduse teha trenni ilma pulsivööta. Lisaks annab seade märku, kui on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke päev.


  • Vivosmart 4 pulsisageduse sensor näitab keha vereringe hapnikusisalduse taset.
  • Seade annab ülevaate, kuidas magad, jälgib kerget, sügavat ja REM une astmeid koos liikumisega uneajal.
  • HRD jälgimine (südamelöögi vaheline aeg) arvutab ja kuvab stressi taseme.
  • Ujumis- ja pesemiskindel.
  • Body Battery funktsioon, mis hindab sinu energiakulutust ning annab selle põhjal nõu, kas oled valmis trenni tegema või vajad hoopis puhkust.
LiikAktiivsusmonitor
kuni 7 päeva
kuni 50 m
Laetav aku
Jah
Jah
Jah
Jah
Jah
Bluetooth Smart, ANT+
Android 4.4 või uuem, Windows 10 Mobile või uuem, iOS 9.0 või uuem
Garmin Connect - al.iOS 6, Android 4.3, Bluetooth 4.0
SMS, sissetulev kõne, rakenduste teadaanded, telefoni mahaunustamine
Ei
SammulugejaJah
Jah
Jah
Laius1.5 cm
Kõrgus1 cm
Jah
Kaal21.5 g
18.8 cm
Komplektis sisaldubAktiivsusmonitor, laadimisjuhe
24 kuud
12 kuud
Tingimusel

Saadavus esindustes

E-poest tellitud tooted võidakse tarnida ka mujalt kui konkreetsest esindusest. Kui valite kättesaamiskohaks esinduse, saate kaubale järele minna pärast seda, kui olete saanud teavituse, et tellimus on esindusse jõudnud.
Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.